Rüyada “ Domuz Sürüsü ” Görmek

Domuz Sürüsü
Rüyada domuz sürüsü görmek, rüyada görülen domuz düşman ve haram mal olarak tabir edilir. Domuzu sürü ile görmek, çevrenizde ki düşmanlarınızın varlığına, şer odaklarına, size karşı art niyet besleyen kişiler olarak tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada domuz sürüsü görmek, rüyada görülen domuz düşman ve haram mal olarak tabir edilir. Domuzu sürü ile görmek, çevrenizde ki düşmanlarınızın varlığına, şer odaklarına, size karşı art niyet besleyen kişiler olarak tabir edilir. Domuz sürüsü kötü ve dişli düşmanlara, bazen de istenmeyen bir evliliğe delalet eder. Kırmani’ye göre bu rüya, akılsızlığa, yapılan hatada ısrarcı olmaya, haram mal edinmeye rivayet edilmiştir. Bu rüyayı gören kişinin dünyaya sevgisi artar, kazanma hırsına yenik düşer. Rüyasında domuzları sürü halinde gören kişi, haram mal ve mülk edinir. Kişiye uyarı anlamı da taşıyan bu rüya, yapılan hatadan dönülmesi ve bir an önce tövbe edilmesi gerektiğini gösterir. Rüyada domuz sürüsü görmek diyanet yorumlarını makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı bizlere ulaşabilir, yorum talebinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek Nedir

Rüyada domuz sürüsü görmek, haksız kazanca, dünya ve dünya malına olan bağlılığa tabir edilir. Bazen de başarılarınız hazmedemeyen, açık yada gizli olarak size karşı haset ve düşmanlık besleyen kişilere yorulur. Rüyada domuz bulmak, riyakar, alçak fakat makam bakımından üstün bir erkeğe sözünü geçirtir. Domuz ile uğraşmak, kötü niyetli alçak ve sinsi bir düşman ile münakaşa yaşar. Rüyada domuza bindiği görmek, düşmanı galebe çalmaya, üstünlüğe, alt etmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Domuzlar Görmek

Rüyada domuzlar görmek, iş yada aile yaşantınızda ki huzuru, başarı çekemeyen kişilerin varlığını bildirir. Bu kişilerce çevrenizin sarıldığını, bunların size karşı olan oyun ve tuzaklarını gösterir. Domuzları sürüp başka bir yere sevk eden kişinin, hayatı düzene girer, ayrıca zafer ve güç elde eder olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Vahşi Domuz Sürüsü Görmek

Rüyada vahşi domuz sürüsü görmek, laftan anlamayan, kaba ve cahil olan düşman olarak tabir edilmiştir. Aynı zamanda elinde dünyalık olmasına rağmen çevresine karşı ketum ve cimri olan duyarsız birine delalet eder.

Rüyada Domuz Öldürmek

Rüyada domuz öldürmek, hakka olan bağlılığa, haram olan iş ve geçimden arınmaya, düşmana karşı kazanılan mutlak zafere işaret eder. Domuz öldürdüğünü gören kişi, güç sahibi, adaletli ve inançlarına bağlı biri olur.

Rüyada Domuzla Boğuşmak

Rüyada domuzla boğuşmak, art niyetli ve düşmanca tavır sergileyen kişi ile girilen mücadeleye işaret eder. Ayrıca bu kişi ile cebelleşmeye, tartışmaya, kavga yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti yemek, harama yönelmeye, dünyalık elde etme uğruna yanlışa düşmana işaret olunur. Rüyasında domuz eti yediğini gören kişi, sapıklığa, başı bozukluğa, sorumsuzluğa düşer. Domuz otlattığını görmek, fıtratını kaybetmiş, azgın kişilere amir olur. Rüyada domuz kemiği bulmak, kendisine hayrı dokunmayacak mal edinir.

Rüyada Domuz Yavruları Görmek

Rüyada domuz yavruları görmek, sıkıntıya düşmeye, art arda gelecek bela ve musibetler yaşamaya tabir edilir. Görülen domuz yavrusu İmam-ı Nablusi’ye göre, önemsenmeyen fakat ileride başınıza bela olacak düşman olarak rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.