Rüyada “ Dövünmek ” Görmek

Dövünmek
Rüyada dövünmek, rüya sahibinin bu aralar maddi sıkıntılar içerisinde olduğunu gösterir ve bu para sıkıntısına son bulacağı yönünde tabirdir.
Etiketler:

Rüyada dövünmek, rüya sahibinin bu aralar maddi sıkıntılar içerisinde olduğunu gösterir ve bu para sıkıntısına son bulacağı yönünde tabir edilir. Eş çocuk sıcaklığı hanesinin huzuru geri geleceği yönündedir. Herhangi bir sağlık sorunu yaşıyorsa bu sıkıntıdan kısa zamanda kurtulacağını tabir edilir. Rüya âlimlerine göre bu rüyanın anlamı çok yüksek mevkilere geleceğine yorumlanır. Hem maddi hem manevi yönden sıkıntılarının biteceğini zararlarının yakın zamanda ortadan kalkacağına alamet eder. Rüyada ağlamak dövünmek aynı anlamlar içerir. Genel olarak buraya iş anlamında çok iyi yerlere gelmeyi işaret eder. Aynı zamanda eş, dost, akraba yardımı ile büyük bir sıkıntısından kurtulacağını delalettir. Rüyada dövündüğünü görmek, kişinin kendi işine sahip çıkacağını uzun zamandan beri aksayan işlerini yoluna koyacağına yorumlanır. Gönül ilişkilerinde şansının artacağını aradığını bulacağına ifade edilir. Yeteneklerini geliştireceğini sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına yorumlanır.

Rüyada Dövünmek Nedir

Rüyada dövmek nedir, uzun süreden beri özlem duyulan birinin olduğuna işaret eder. Sosyal hayatın içinde tanıştığını ve uygun olduğu bir kişiyle bir ilişkiye başlayacağı yönündedir. Ya da bir kişinin aracılığıyla bir gönül ilişkisine başlanacağı anlamındadır. Uzun süreli bir ilişki ve kişiye mutluluk getireceğine çok hayırlı olduğuna işarettir. Rüya sahibinin âlimlere göre, kişinin güzel sağlıklı hayırlı bir ömür geçireceğine yorumlanır. Girdiği iş yerinde çok yüksek mevkilere geleceğine ya da okuyor ise mesleğinde çok yüksek bir yer sahibi olacağını tabir edilir. Rüyada dövündüğünü görmek, bazı âlimlere göre ise, bu ya kaybettiğin bir şeyi geri almak manasına gelir.

Rüyada Dövünerek Ağlamak

Rüyada dövünerek ağlamak, Bu rüyada görülen ne kadar kötü olsa da anlamı bir o kadar güzeldir. Tez vakitte yaşanacak olan hayırlı olayların gelişmelerini ifade eder. Sıkıntıların bir anda uçup gideceğine feraha ermeye tabir edilir.

Rüyada Ağlayıp Dövünmek

Rüyada ağlayıp dövünmek, Bu rüyada yukarıdaki rüya ile yani dövünerek ağlamak ile aynı yorumları içerir. Maddi anlamda yükselmek demektir, kısa zamanda kız kapılarının açılmasıdır. Kişinin maddi sorunlarından kurtulması demektir.

Rüyada Kendini Üzüntülü Görmek

Rüyada kendini üzüntülü görmek, Rüya âlimlerine göre, bu rüyanın tersi ile yorumlanır. Sevinecegim sevinçli haberler alacağı manasına gelir. Rüya sahibinin hayatındaki iyi beklentilerin gerçek olacağı ve hiç ummadığı bir anda olacağına delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.