Rüyada “ Dudak ” Görmek

Dudak
Rüyada dudak görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada dolgun dudak görmek ya da dudak öpmek iş hayatınız da yükselip kariyer sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Dudak Görmek

Rüyada dudak görmek; rüya sahibinin eli açık, yardım sever, fedakar bir özelliğe sahip oluşuna tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler genel olarak başkalarının mutluluğu için kendinden ödün veren insanların üzülmesini istemeyen bu dünyada sadece insanların mutluluğu için çabalayan herkes tarafından babacan yardım sever niteliği ile anılıp sevilen bu dünyaya adete iyilik yapmak için gelmiş olan kişilere yorumlanır. Bu rüyaya sahip olanlar için söylenen en doğru söz kanatsız melekler olarak adlandırılır. Rüyada dudak görmek, aynı zamanda da hoş sohbet, tatlı dilli bir kişi ile yorumlanır. Bir yandan da huzurun ve keyfin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Dolgun Dudak Görmek

Rüyada dolgun dudak görmek; rüya sahibinin iş hayatında önemli bir seviyeye ulaşıp kariyer sahibi olacağına, mevki ve makam yönünden yüksek mertebelere ulaşacağına, aldığı kararlar ve yaptığı tüm işlerde duygularını ön planda tutmayıp aklıyla hareket edeceğine ve iş hayatında bazı işlerin iki dudağının arasından çıkacak olacak kelimelere bakacağına işaret eder. Rüyada görülen dolgun dudak aynı zaman da yardım sever, temiz kalpli, iyi huylu, ibadete yatkın, dini inancı yüksek olan hayır sahibi insanlara yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Dudak Görmek

Rüyada kırmızı dudak görmek; rüya sahibinin çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği hünere, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı toplu kazanca, mağlubiyetten sonra düşlediği iyiliğe, zahmetle birlikte hak edilen beceriye yorumlanırken bu rüya aynı zaman da kişinin çevresinde ona karşı düşmanlık yapmaya çalışan kişinin yuvasını yıkmak için uğraşan kötü niyetli insanların varlığına ve kişinin yaşayacağı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Dudak Kesilmesi Görmek

Rüyada dudak kesilmesi görmek; rüya sahibinin kötü huylu, art niyetli, insanların kötülüğü için uğraşan, fesat kimselerin sözlerine gelerek inanarak hareket edip insanların kalplerini kıracağına, sonradan pişman olacağı hatalar yapacağına aldığı kararlarda ani hareketleri ve fevri davranışları yüzünden gerek iş hayatın da gerekse özel hayatında düşünmeden hareket edeceğine, iyi niyetli saf oluşu yüzünden daima ezileceğini yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler için en doğru söz  Öfkeyle kalkan, zararla oturacaktır. Şeklinde ifade edilir.

Rüyada Dudak Kanaması Görmek

Rüyada dudak kanaması görmek; rüya sahibinin çıkarları uğruna yaşayan, sadece kendini düşünen, başkalarının mutlu olmasını istemeyen bu dünyanın sadece kendinden ibaret olduğuna inanan kötü niyetli art niyetli insanlara yorumlanır. Kişi, sırf gönlü olacak diye aile büyüklerinden birilerini kırıp geçecek ve sözlerini çiğneyerek onları çok üzecek demektir.

Rüyada Dudak Yarası Görmek

Rüyada dudak yarası görmek; meşakkatle birlikte istediği hünere, bonkör adama, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği toplu mala, başarısızlıktan sonra istediği huzura, uğraşlarının sonunda hak edilen büyük güce, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği daha sağlıklı bir hayata yorumlanır. Rüyada görülen dudak yarası olumsuz olarak ta çekilecek olan sıkıntılara, maddi zorluklara, iş hayatında büyük çöküşe uğramaya, aldığı kararları yerine getirmemeye ve yakın zaman da duyacağınız kötü habere işaret eder.

Rüyada Dudakta Uçuk Çıkması Görmek

Rüyada dudakta uçuk çıkması görmek; kısmet olarak yorumlanır. Görülen bu kısmet piyango bileti, at yarışı ya da yakın bir akrabanızdan kalacak olan mirasa işaret eder. Rüyada dudakta uçuk çıkması görmek  stresli anılar yaşayacağınıza zorlu bir döneme gireceğinize, maddi sıkıntılar çekeceğinize işaret ederken olumlu olarak ta hayırlı bir kısmete, müjdeli bir habere, hastalıklardan kurtulmaya,huzurlu bir yuvaya işaret eder.  Rüyada dudakta uçuk çıkması, güçlü ve dirayetli olmak veya yoğun bir iş temposu yada kısa süreli korku yaşayacağınız biran anlamına gelir.

Rüyada Dudak Öpmek

Rüyada dudak öpmek; öpülen kişi ile sıkı bir bağ kurmaya, dostluklarını ilerletmeye, kişiyle yakınlıklarını arttırmaya işaret eder.  Rüya sahibi ile dudaktan öpüldüğü görülen kişinin arasından su sızmayacağına, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına işaret eder. Rüyada dudak öptüğünü görmek başka bir değişle hayırlı bir eş ve akrabaya, müjdeli haber almaya, dostlarıyla güzel geçinmeye, kazandığı kazancının büyük bölümünü hayır amaçlı kullanmaya yorumlanır.

Rüyada Dudak Dudağa Öpüşmek

Rüyada dudak dudağa öpüşmek; çevrenizdeki kötü niyetli size karşı plan yapan düşmanlarınıza diş geçirmeye onlara karşı galip gelmeye işaret eder. Rüyada genç bir erkek veya bayanın öpülmesi sevinçli bir haber almaya, Yaşlı bir kadının öpülmesi geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı birinden özür dileme şeklinde yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.