Rüyada “ Düğüne Gitmek ” Görmek

Düğüne Gitmek
Rüyada düğüne gitmek görmek neye delalet eder. Rüyada düğüne gitmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada düğüne gitmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Düğüne Gitmek Görmek

Rüyada düğüne gitmek görmek Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği, hem özel hayatının hem de aşk hayatının yolunda gideceği, geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı ve kişinin artık güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüyada düğüne gitmek görmek, gün yüzü görmeye, neşelenmeye ve keyiflenmeye vesile olacak olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya, mutluluktan havalara uçmaya, dertlerin verdiği hüzünden kurtulmaya, esenlik ve rahatlık bulmaya rivayet edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek hayırlı anlamlara sahiptir. Rüyada düğün, sıkıntınızın ve üzüntünüzün yakın zamanda kaybolacağına yorulmaktadır. Bazı yorumcular rüyada düğün görmek için olumsuz yorumlarda bulunmuşlardır. Kimi yorumlara göre rüya sahibi başına gelecek olaylardan dolayı üzüntü yaşayacaktır fakat genel olarak düğün, rüya sahibinin sıkıntılarının gideceğine ve konumunun yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibine sevinç gözyaşları döktürecek, onu yerinde duramaz hale getirecek, içini kıpı kıpır edecek ve kalbini adeta bir kuş gibi çarptıracak haberler alacağına ya da böylesine güzel olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse mutluluktan ağzının kulaklarına varacağına ve mutluluk sarhoşu olacağına delalet eder. Fakat belirtmek de fayda görüyoruz ki bazı rüya tabirleri düğünde oyun oynamak rüyasını tam tersi şekilde yorumlamakta ve şer olarak kabul etmektedir.

Rüyada Düğünde Biriyle Tanışmak

Rüyada düğünde biriyle tanışmak Rüyayı gören kişinin hayatında dönüm noktası sayılacak gelişmelerin meydana geleceğine, bunun da başarısını olumlu yönde etkileyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının, malının parasının ve en önemlisi de itibarının artmasını sağlayacak durumların ortaya çıkacağına yorulur. Rüya sahibi iş hayatında büyük bir dönem noktasına girerek iş hayatında mevki ve makam yönünden yükseleceğine, bu yükselişin kişiyi dönüm noktasına getireceğine işarettir.

Rüyada Düğünde Gelin Görmek

Rüyada düğünde gelin görmek Rüyada düğünde gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır. Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder. Bir kızın rüyada gelin giydiğini görmesi kısmetinin açılacağına, eğer bir erkeğe doğru yürüyorsa o kısmetin çok yakında gerçekleşeceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.