Rüyada “ Dükkan ” Görmek

Dükkan
Rüyada dükkan görmek neye delalet eder. Rüyada dükkan görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada dükkan görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada dükkan görmek; rüyada görülen dükkan farklı şekilde yorumlanır görülen dükkan temiz ve güzel ise hayra, güzelliğe berekete, iyiye işaret ederken görülen dükkan eski ve yıkık dökük ise mal varlığında maddi kayba, hastalıklara, hane içinde ayrılıklara yorumlanır. Rüyada dükkan görmek aynı zaman da kişinin ailevi durumuna, geçimine, kısmetine, hayırlı evlat sahibi olmaya, yüksek makama ermeye işaret eder. Rüyada dükkanın kapalı olduğunun görülmesi ticarete, mal kaybına, iş hayatında durgunluğa, hane içinde ayrılıkların yaşanmasına, çevrenizdeki insanların sizden uzaklaşmasına işaret ederken kapısı açık dükkan görmek; ticaret hayatınızda kısa sürede kendinizi göstererek yüksek kazançlar elde edeceğinize, şansınızın her daim döneceğine yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz İbn’i Sirine göre rüyada dükkan görmek; altı farklı şekilde dile getirilir. Bunlar; eş, güzel iş, yüksek makam ve mevki, hayırlı iş, başarı, yükselme olarak tabir edilir.

Rüyada Dükkan Taşımak

Rüyada dükkan taşımak; rüyayı gören kimsenin durgun sıkıcı geçen hayatını renklendirmek için farklı iş kollarına girip değişik aktüaliteler düzenleyeceğine, ailesinden ve çevresinden kimsenin tanımadığı farklı mekanlarda bulunacağına, müjdeli bir haber alıp elinin bollaşacağı na işaret eder.

Rüyada Dükkan Yanması Görmek

Rüyada dükkan yanması görmek; rüya sahibinin iş hayatında maddi anlamda risk doğuracak sıkıntılı bir işe gireceğine, bu işte iflas etme durumuna gelip korkup panikleyerek çevresinden maddi anlamda yardım isteyeceğine , kişinin yaşadığı krizden dolayı çevresiyle yaşadığı sorunların artarak aile içinde de ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Dükkan Temizlemek

Rüyada dükkan temizlemek; rüyayı gören kimsenin işinin ehli, eline aldığı her işi başarıyla yerine getiren, en iyisini yapmayı çabalayan kişi olduğuna yorumlanır. Kişide kendisine ve işine karşı özenli, saygılı ve istekli olduğunu gösterir. Rüya sahibinin titiz, başarılı, çevresi tarafından sevilip sayılan, ailesine bağlı kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Boş Dükkan Görmek

Rüyada boş dükkan görmek; rüya sahibinin iş hayatında yeni atılımlar yaparak farklı alanlarda kendisini göstereceğine, bol kazanç getiren iş teklifleri alacağına, başarılı işler yaparak kendini kısa zaman da gösterip mevki ve makam yönünden yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada Yeni Dükkan Görmek

Rüyada yeni dükkan görmek; rüya sahibinin malının artarak kazancının çoğalmasına, farklı ortamlarda bulunarak yeni insanlarla bir araya gelmeye, bütçesinin bollaşarak maddi sıkıntılarından kurtaracağına, hastalıklardan ve belalardan uzak durarak hayatını sakin ve güzel yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kiralık Dükkan Görmek

Rüyada kiralık dükkan görmek; rüyayı gören kişinin uzun süredir stresini çektiği, üzüntüsünü yaşadığı büyük problemleri aşarak düze çıkacağına, bu konuda ailesinden ve dostlarından büyük destek göreceğine, hayatına anlam katan canı gibi sevdiği değer verdiği bir kişiyle dünya evine girip hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Kapalı Dükkan Görmek

Rüyada kapalı dükkan görmek; rüyayı gören kimsenin acele davranışları, mantıksız ve bilinçsiz hareket etmeleri yüzünden başının uzun süre ağrıyacağına, ileriye dönük büyük hatalar yapacağına, çevresinden etkilenerek girdiği yanlış ortamlar yüzünden başının dertten  ve beladan kurtulmayacağına yorumlanır. Bu rüya kişinin başına gelecek olan kötülüklere ve şerre işaret edilir.

Rüyada Yıkık Dükkan Görmek

Rüyada yıkık dükkan görmek; kişinin yaşayacağı ailevi sorunlara ve iş kayıplarına yorumlanır. Rüya sahibini aksi yönü ve ani çıkışları yüzünden hane içinde kırgınlıkların, ayrılıkların yaşanmasına sebep verirken aynı zaman da iş hayatında da mantıksız, ani , düşünmeden ettiği hareketleri yüzünden maddi zararların yaşanıp mal kayıplarının olmasına sebep olacaktır.

Rüyada Temiz Dükkan Görmek

Rüyada temiz dükkan görmek; kişinin saygın özelliği ve babacan davranışları sayesinde ailesinin yanı sıra dostları ve çevresi tarafından da çok sevilen saygı duyulan bit yapıya sahip olduğuna, başarısından ve aldığı her işi layıkıyla yerine getirmesinden dolayı iş ortamında da parmakla gösterildiğine, kazancını helal yollarla elde ederek bunun mutluluğunu ve huzurunu yaşadığına yorumlanır.

Rüyada Eski Dükkan Görmek

Rüyada eski ve yıkık dükkan görmek; kişinin başının talihsizliklerden kurtulmayıp aksiliklerin yakasını hiç bırakmayacağına, yaptığı her işte hüsrana uğrayıp başarısız sonuçlar elde edeceğine, hanesinden kırgınlıkların yaşanıp uzun süre ayrılıkların yaşanacağına yorumlanır. Rüyada görülen eski dükkan başka bir değişle helal yollarla kazanılmış mala, alın teri dökmeye, mutlu bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada Geniş Dükkan Görmek

Rüyada geniş dükkan görmek ; ferahlık, rahatlık, esenlik anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin bollaşıp, maddi sıkıntılarının biteceğine, geçim sıkıntılarının son bulacağına yorumlanır. Rüyada geniş dükkan görmek; aynı zamanda, yeni bir iş kurmak ve daha iyi bir mevkiye sahip olmak için yeni projeler üretileceğine yorumlanır.

Rüyada Dükkan Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Kasap Dükkanı Görmek; kötü niyetli, hilekar, çevresi tarafından sevilmeyen, insanların uzak durduğu  kişilere işaret eder.

Rüyada Bakkal Dükkanı Görmek; kişinin din ve devlet işlerine düşkün, manevi hayata önem veren özelliğe sahip olup loş ve eski dükkan görmek dedikoduya ve mal kaybına yorumlanır. 

Rüyada Manav Dükkanı Görmek; iyiliğe, güzelliğe, mutlu bir hayata yorumlanır. Rüya sahibinin mutlu bir hayat yaşayıp tüm istek ve arzularına kavuşacağına, 

Rüyada Kuru yemiş Dükkanı Görmek; sorunlarla karşı karşıya kalıp çıkış kapısı arayacağınıza, ailenizden gördüğünüz destek sayesinde düze çıkacağınıza,

Rüyada Eşyası Bol Dükkan Görmek; maddi gelire bolluğa işaret ederken, bu rüya olumsuz olarak ta mal kaybına, maddi sıkıntılara işaret eder. 

Rüyada Kendi Dükkanını Temizlediğini Görmek; ferahlığa ve düze çıkmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin elinin  bollaşarak sıkıntılarından kurtulacağına, hane içinde kırgınlıkların son bulacağına

Rüyada Dükkan Açmak; ticaret hayatında yükselmeye, kar getiren işlere girmeye, büyük kazançlı işler yapmaya, hayırlı kısmetli bir işe vesile olmaya yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Dükkanın Yandığını Görmek; kişinin mutlu olacağı hayırlı bir işe gireceğine, tövbe ederek günahlarından arınmaya, maneviyata ererek, ibadete kendini adayacağına işaret eder. 

Rüyada Dükkanın Kapısını Kırmak; kişinin maddi, fiziksel, ruhsal veya duygusal kaynaklarını tüketmekte olduğuna işaret ederken aynı zaman da duygusuzluğa ve aç gözlü insanlara işaret edilir

Rüyada Dükkan Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada dükkan görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren dükkan  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Dükkan  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada dükkan görmek; ticaretle uğraşan, elindekilerin değerini bilen, yaptığı her işte mantık çerçevesinde yapıp ona göre hareket eden, hayallerinden ve umutlarından vazgeçmeyen kişilere işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.