Rüyada “ Duman ” Görmek

Duman
Rüyada duman görmek eski çağlarda olduğu gibi haberleşme olarak bilinir.Onun için rüyada görülen duman ise rüya sahibinin alacağı haber olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Duman Görmek; Rüyada duman görmek eski çağlarda olduğu gibi haberleşme olarak bilinir.Onun için rüyada görülen duman ise rüya sahibinin alacağı haber olarak yorumlanmıştır.Rüyada duman gören kişinin arzu ettikleri şeylere önüne ne kadar en gel çıksa da kavuşacağına da yorumlanır.Bazı rüya yorumlarında ise günlük yaşamda bazen, çevremizde olup biten olayları algılayamaz ve fark edemeyiz. Bu, ya dikkatimizin başka bir noktaya yoğunlaşması nedeniyle ortaya çıkar ya da görmemizi ya da fark etmemizi perdeleyen bir engel söz konusudur. Böyle bir durum, yani bizim için önemli olabilecek bir gerçeği fark etmemizi önleyen bir engelin varlığı, düşlerimizde ortalığı kaplayan bir duman olarak ortaya çıkar. Bir sigaradan ya da pipodan yükseldiğini gördüğümüz dumanlar ise çoğunlukla başkalarının bizim hakkımızdaki düşünce ve yargılarını merak ettiğimizi gösterir.

Rüyada Duman İçinde Kaldığını Görmek; Rüyada duman içinde kaldığını görmek çevrenizde size dost görülüp malınıza ve paranıza göz diken dostlarınızın olduğu ve bu sebeple gizli düşman beslediğinizi yorumlanır.

Rüyada Duman Çıkması; Rüyada duman çıktığını görmek rüya sahibinin gördüğü hane yada bir yörede yakın bir vakit içerisinde bir takım olaylar yaşanacağı ve o bölgenin sıkıntılı bir dönemin içine gireceğine işaret eder.

Rüyada Duman Tütmesi; Rüyada duman tüttüğünü görmek ve bu rüyada görülen hane yada bölgede yaşanacak olan ufak sıkıntıların olacağına delalet eder yada bir hanenin bacasında duman tüttüğünü görmek o hanede geçici olarak görülen sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada Duman Ve Ateş Görmek; Rüyada duman ve ateş görmek çevrenizdeki yaşadığınız olayların gerginliklerin uzun bir süre devam edeceğine bir takım huzursuzluklar yaşanacağına delalet eder.Aynı zamanda yaşanan bu olaylar çevreye yayılarak sıkıntıların büyüyeceğine de delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.