Rüyada “ Düşmek ” Görmek

Düşmek
Rüyada düşmek görmek neye delalet eder. Rüyada düşmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada düşmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Düşmek Görmek

Rüyada düşmek görmek  ferahlık ve esenlik bulmak anlamına gelir. Rüyada bir yerden düştüğünü gören kişi sıkıntı, üzüntü ve borçlarından kurtularak rahatlığa kavuşacağı olarak söylenir.Rüyada düşmek kişinin normal hayatında yapmış olduğu işlerinde bir nevi sıkıntılarından kurtulacağını feraha kavuşacağını da işaret eder.Bir başka deyişle rüyada düştüğünü görmek rüya sahibinde pintilik ve cimrilik olarak ta görülür.

Rüyada Yüzüstü Düşmek

Rüyada yüzüstü düşmek  iki şekilde yorumlanır. Birincisi yüz üstü düşmek namaz kılmaya secde etmeye işaret eder.İkinci olarak ise kişinin yüz üstü düşmesi kişinin sıkıntılı bir işe girip kısa süreli canının sıkılacağını gösterir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek kişinin hem kendisi hemde ailesi bakımından sıkıntılı günlerin geleceğine işarettir.Rüyayı gören kimse maddi ve manevi bakımdan çıkmazlara girer. Başka bir deyişle ise uçurumdan düşmek ölüme haberci olmaktır.Rüyayı gören kimsenin yakınında ya da çevresinde ölümün olacağını da işaret eder.

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek  bir kimsenin ömrü boyunca çalışarak kazanmış olduğu kazançlarının hile ile elinden alınması olarak bilinir.Aynı zamanda çukura düşmek kardeşler arası geçimsizlik olarak ta görülür.

Rüyada Uçurumdan Denize Düşmek

Rüyada uçurumda denize düşmek Büyük sorun yaratacak bir durumla karşılaşılacağına ve bu sorunlardan kurtulmak için çeşitli yollara başvurulacağına işarettir. Rüyada uçurumdan denize düşmek kısa vadede sorunları gidermemiş olsa da kişide sabır ve selametin sonunda  işlerin yoluna gireceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Rüyada Binadan Düşmek

Rüyada binadan düşmek emek verilerek yapılan bir işte ufak tefek sıkıntılar yüzünden sonuca erişilememe anlamına gelir.Kişi bu sıkıntılarından kurtulabilmek için sabretmeli ve girmiş olduğu bu yolda sonuna kadar kararını sürdürmelidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. mehmet dedi ki:

    uçurumdan kardeşimi çekmeye çalışırken aşagı düştü kulagından kan akıyordu aşagıdan onu yukarı çıkardım ölmüş dediler kanamadan dolayı ve uyandım sabah olmuştu

    1. admin dedi ki:

      Rüyada uçurumdan düşmek ve rüyada kardeşinin öldüğünü görmek yaşantınızda bir takım sorunlar ile karşılaşacağınıza kardeşinizin ölmesi ise ömrünün uzayacağına lakin kan görmeniz aile içi sıkıntılarınızın olacağına da yorumlanır.