Rüyada “ Düşük Yapmak ” Görmek

Düşük Yapmak
Rüyada kendisinin ya da başkasının çocuk düşürdüğünü gören birisi, bir şekilde kendisine sorun yaratabilecek bir duygu, inanç ya da anlayıştan kurtulma ihtiyacı içinde olabilir.

Rüyada kendisinin ya da başkasının çocuk düşürdüğünü gören birisi, bir şekilde kendisine sorun yaratabilecek bir duygu, inanç ya da anlayıştan kurtulma ihtiyacı içinde olabilir. Aynı zamanda düşük yapmak, bir dostluğun ya da ilişkinin bitişi anlamına da gelebilir. Bu kavramın, daha dolaysız ve net bir anlamı da vardır ki, bu da, çocuk sahibi olamama korkusuna ya da bebeğini yitirme endişesine işaret eder. Bazen de, suçluluk duygusu anlamına gelir.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek; Rüyada kendinizin düşük yaptığını görmenizin aslında çok farklı anlamları vardır. Hz Ebubekir’in bir Hristiyan ın rüyasını yorumlarken aynı rüyayı farklı yorumlaması gibidir. Bu rüya yı gören kişi mana olarak aslında kişiden kişiye değişmektedir. Anne olma özlemini duyup ta çocuğu olmayan ailelerin belli bir zamandan sonra kendilerinde duydukları endişelerden dolayı çocukları olsa da düşük yapacağı rüyayı görür aynı zaman da hamile olan annelerimizin korkularından dolayı bu tarz rüyalar çok görülür ama bu durumlarda Allah tan sağlık ve sıhhat dilemeleri yeterlidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.