Rüyada “ Düşük Yapmak ” Görmek

Düşük Yapmak
Rüyada düşük yapmak, gören kişi için büyük mutluluk ve yaşadığı üzüntüden kurtulmasına işaret eder.

Rüyada düşük yapmak, gören kişi için büyük mutluluk ve yaşadığı üzüntüden kurtulmasına işaret eder. Görülen bu rüya gerçek anlamına uzak yorumlanmak ile beraber, kişinin hayatındaki aksiliklerden, dert ve tasadan kurtulmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamlarında güzel gelişmelerin yaşanacağına, müjdeler alacağına, ağız tadında geçirilecek bir döneme tabir edilir. Sizi olumsuzluklara sürükleyen kişi ve olaylardan uzaklaşmaya, yaşamınıza tat geleceğine rivayet edilmiştir. Rüya sahibinin iş ve özel yaşamına dair, sırtında yük olan, engellerden arınacağına, geleceğe emin adımlar ile ilerlemeye yorulur. Hayır odaklı olup, güzel günlerin yakın olduğuna, kazancın ve şansın artmasını bildirir. Geçimde kolaylığa, maddi sorunların sona ermesine, sağlık ve sıhhate yorumlanmıştır. Rüyada düşük yapmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı değerli hocalarımıza yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Düşük Yapmak İhya

Rüyada düşük yapmak ihya yorumuna göre, rüya sahibinin yaşamındaki sorunlardan, engellerden ve anlaşmazlıklardan kurtulmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya maddi ve manevi olarak sorumluluklarının azalacağına, kendisine dert olan biri işten kurtulmaya delalet eder. Kişinin girdiği bir işten alnının akı ile çıkacağına, aldığı sorumluluğu layığı ile yerine getirmeye tabir edilmiştir.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada düşük yaptığını görmek, benzer anlamlar içermek ile beraber, kişiye eziyet veren, içine dert olan bir sıkıntıdan kurtulacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı karamsarlığın son bulacağına, eşinden, işinden ve ailesinden hayır göreceğine yorumlanır.

Rüyada Başka Birinin Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada başka birinin düşük yaptığını görmek, tanınan biri ise, bu kişinin yaşadığı sıkıntısına ortak olmaya, yardım etmeye işaret eder. Görülen kişi tanınmayan biri ise, çevrenize karşı yapacağınız iyiliklere, hayırsever ve hoş görülü olmaya yorumlanır.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, gören kişi erkek ise, işlerinin yoluna gireceğine, olumsuzlukların son bulacağına yorulur. Bu rüyayı gören kadın ise, bir takım sağlık sorunları yaşamaya, kısa süreli üzüntü içinde olacağına delalet eder. Rüyada erkek bebek düşürmek, kişinin yaşamında tedirginlik ve korku dolu günler yaşamasına, işlerde bir takım aksilikler ile karşılaşmasına yorumlanır. Rüyada kız bebek düşürmek, zorluk ve meşakkatli bir yolun olmasına, bu yolda sabır gösterildiği sürece, gülen tarafın siz olacağını bildirir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.