escort alanya

Rüyada “ Ecnebi ” Görmek

Ecnebi
Rüyada ecnebi görmek, değişik anlamlar içermek ile beraber, uzun bir yolculuğa çıkmaya, görev almaya bazende yabancı birinden hediye yada yardım almaya işaret eder.

Rüyada ecnebi görmek, değişik anlamlar içermek ile beraber, uzun bir yolculuğa çıkmaya, görev almaya bazende yabancı birinden hediye yada yardım almaya işaret eder. Gören kişilerin iş yada ailevi nedenler dolayısı ile yabancı bir ülkeye seyahet edeceğine yada huzur arayışı içersinde olmaya delalet eder. Rüyada ecnebi görmek, rüya sahibinin devlet kurumunda çalışan biri ise vazifeye tabi olacağına, tanımadığı kişiler ile muhatap olacağına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bazende hiç umulmayan birinden maddi olarak destek görüp, işlerini yoluna koymasına tabir edilmiştir.  Rüyada ecnebi görmek, kişinin yeni kazanç kapıları sağlayacağına, kolay ve zahmetsizce mal ve mülk edinmesine yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin zor zamanlardan sonra yaşanacak güzel günlerin alametidir. Rüyada ecnebi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Ecnebi Görmek Nedir

Rüyada ecnebi görmek, kişinin iş yaşamında ki sıkıntılarının, yaşadığı mali krizlerin umulmayan birinin desteği sayesinde aşılacağına yorumlanır. Gören kişilerin metropolün sıkıcı ve bunaltıcı yaşamından yorulduğuna, yeni yerler görme isteğine işaret eder. Bazende kişinin yaşadığı içsel bunalım kişiyi uzaklara gitmeye itmesine, insanlardan uzaklaşmaya rivayet edilir.

Rüyada Ecnebi Erkek Görmek

Rüyada ecnebi erkek görmek, kişinin geçmişin sorunlarına çözüm bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çıkmış oldukları seyahet yada iş gezilerinden eli dolu döneceğine yorulur. Gören kişilerin maddi ve manevi olarak geniş imkanlara sahip olacağına, tüm sıkıntılarından arınmasına rivayet edilir.

Rüyada Ecnebi Mezarlığı Görmek

Rüyada ecnebi mezarlığı görmek, kişinin moralmen kötü duruma geleceği olumsuzluklar ile karşılaşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında adeta boşa kürek çekeceğine, projelerini askıya almak durumunda kalacağına delalet eder. Zor ve meşakkatli bir yola girmek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Ecnebi Kadın Görmek

Rüyada ecnebi kadın görmek, ecnebi erkek görmek rüyası ile benzer anlamlar içermek ile bereber, kişinin işi yada ailevi nedenlerden dolayı çıktığı geziden yüzü güller açarak dönmesine işaret eder. Gören kişilerin kafa karışıklığının son bulmasına, atılan adımların yerinde olmasına, büyüme yaşamaya delalet eder.

Rüyada Yabancı Birini Görmek

Rüyada yabancı birini görmek, kişinin sevip saydığı fakat uzun zamandır iş yada başka nedenlerden dolayı göremediği biri ile hasret gidermesine işaret eder. Rüya sahibinin bu buluşmadan büyük mutluluk yaşamasına, çok neşeleneceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek, kişinin ticari yaşamında yüksek kazançlar elde edeceğine, kar oranı yüksek işlere yöneleceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin maddi olarak elinde bulunan güce yorumlanır. Rüyada ecnebi parası görmek, kişinin bazı dedikodu yada yalan beyanlara maruz kalmasına fakat bu durumun kısa süreli olacağına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.