Rüyada “ Eczane ” Görmek

Eczane
Rüyada eczane görmek sağlıkla ilgili bir durum ile yorumlanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç aldığınızı görmek, hastanızın iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamına, yorumlanır.

Rüyada Eczane Görmek; Rüyada eczane görmek  sağlıkla ilgili bir durum ile yorumlanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç aldığınızı görmek, hastanızın iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamına, bir eczaneye girince eczacının orada olmadığını görmek, hastanızın ağırlaşacağına, eczanenin kapalı olduğunu görmek, hastanızın öleceğine, ilacı yapmak için eczacının de sizinle birlikte evinize geldiğini görmek, hastanızın iyileşeceğine delildir. Bir başka rivayete göre de Rüyada  eczane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, sağlık, sıhhat ve afiyete işarettir demişlerdir.

Rüyada Eczane Açmak; Rüyada eczane açmak rüyasında eczane açtığını gören kişi uzun zamandan beri beklediği güzel bir gelişme yaşayacak demektir. Bu gelişme kendisi ile ilgili değil, çok sevdiği ve önemsediği bir kişiyle ilgilidir. O kimsenin iyi olduğunu öğrenecek ve çok mutlu olacaktır.

Rüyada Eczaneden İlaç Almak; Rüyada eczaneden ilaç almak beklentilerin gerçekleşeceğine, iyi gelire, istenilen kuvvet sahibi olmaya, mutlu geleceğe, tertemiz servete, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, sakin bir hayat sürdüreceğine, gelire gelecek bolluğa, kısa sürede öğrenilecek hayırlı değişimlere, varlıklı aile ferdine, sevince işarettir. Bir diğer yoruma göre de  Rüyada eczaneden ilaç almak düşmanlığını saklayan düşmana, sıkıntıya yaşantıya, kötü niyetli insan eliyle fenalık görmeye, kötülük görülmesine, fukaralığa delalet eder.

Rüyada Eczane Aramak; Rüyada eczane aramak üne ermeye, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, güvenli hissetmeye, zengin aile ferdine, Salih eşe, zorluk çekmeden kazanılan servete, mutluluğa, faydalı işler gerçekleştireceğine, bol berekete, verdiği sözü tutacağına, istenilen bir başarıya yorulur. Rüyada eczane aramak sırların meydana çıkmasına, fesat bir amire, iş nedeniyle sıkıntıya, parasızlığa, mutsuzluktan kurtulamamaya delalet eder

Rüyada Eczaneye Girdiğini Görmek; Rüyada eczaneye girdiğini görmek  ilişkisinin iyi olacağına, yetenekli bir kimseye, iyi uğraşlara gireceğine, vefakar çocuğa, kazançlı yarınlara, kolay elde edilen servete, huzurlu yaşayacağına, samimi orta yaşlı insana, düşkünlükten uzak durmaya, yararlı uğraşlar yapacağına, bol gelire yorumlanmaktadır. Rüyada eczaneye girdiğini görmek olumsuz yorum olarak çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceği ne, üzücü bir sorunla yüzleşileceği ne, rahatı yitirmeye, üzüntü duymaya, fakirliğe yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.