Rüyada “ Ehliyet ” Görmek

Ehliyet
Rüyada ehliyet görmek iyi günler görmeye, sıkıntılardan, yokluktan ve borçlardan kurtulmaya, hedeflerine emin ve doğru adımlarla ilerlemeye, başarılı olmaya, hayallerine kavuşmaya ve huzurlu yaşamaya işaret eder.

Rüyada Ehliyet Görmek; Rüyada ehliyet görmek iyi günler görmeye, sıkıntılardan, yokluktan ve borçlardan kurtulmaya, hedeflerine emin ve doğru adımlarla ilerlemeye, başarılı olmaya, hayallerine kavuşmaya ve huzurlu yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin çok kısmetli olacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ehliyet Almak; Rüyada ehliyet almak  parasal külfeti olan tanıdığından uzaklaşılacağı na, sevince ermeye, maddi zorluklardan sıyrılmaya, hayırlı işler yapacağına, problemlerden uzak kalacağına, güvende olmaya, yakında duyulacak mutlu edici havadis öğrenmeye, mülke gelecek berekete, yüksek mevkiye ulaşılacağına, hak edilen kuvvete ermeye, bol şansa delalettir. Rüyada ehliyet almak aynı zamanda ticari kayba, sırların meydana dökülmesine, düşmanlığını göstermeyen düşmana, refahının kaçacağına, korktuğu şeyden emin olmaya delalettir.

Rüyada Ehliyet Kaybetmek; Rüyada ehliyet kaybetmek rüyayı gören kişinin gerçekte ne istediğini bilemez olmuş bir duruma düşeceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına ve mutsuz oldukça da daha çok hata yapacağına delalet eder.

Rüyada Ehliyet Sınavına Girmek; Rüyada ehliyet sınavına girmek görgülü yaşlı akrabaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, yüksek ticari kazançlara, kısa zamanda duyulacak sevindirici gelişmelere, gelire gelecek artışa, tertemiz nimete, aydınlık geleceğe, istenilen güce, gönül ilişkisinin iyi olacağına, karmaşadan uzak olacağına, beklentilerin hayata geçeceğine delalet eder. Kimi zaman da rüyada ehliyet sınavına girmek düşmanlığını gizleyen tanıdığa, korktuğu şeyden emin olunacağına, mutsuzluktan sıyrıla mamaya, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceği ne, yoksulluğa delalet eder.

Rüyada Ehliyet Sınavını Kazandığını Görmek; Rüyada ehliyet sınavını kazandığını görmek  rüya sahibinin hayatında gerçekleştirmek istediği her işi başarı ile gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel kısmetler elde edeceği, şansının ve bahtının açık olacağı anlamına gelir. Kişinin hak ettiği güzel yaşama kavuşacağına tabir edilir. İş ve özel hayatında refaha ereceğine üzerindeki mutluluğun ve kısmetinin her daim olacağına işarettir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek; Rüyada nüfus cüzdanı görmek yeni bir çocuğunuz olacağına veya uzak bir memleketten bir yakınınızın yurda döneceğine yahut çok sevinçli bir haber alacağınıza tabir edilir. Rüyada nüfusa kaydedilmek, ailenizden  birinin vefatına tabir edilir. Rüyada nüfus cüzdanı kaybetmek;  çok sevilen, saygı gösterilen ve çok güzel günler geçirilmiş olan bir arkadaş ya da bir ahbap ile tartışılacağına alamet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.