escort alanya

Rüyada “ Ejderha ” Görmek

Ejderha
Rüyada ejderha görmek, görünüş yada micazı ile sert yapılı, sinirli, kırmaktan ve ağzına geleni söylemekten çekinmeyen biris olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada ejderha görmek, görünüş yada micazı ile sert yapılı, sinirli, kırmaktan ve ağzına geleni söylemekten çekinmeyen biris olarak rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bu fıtratta birinden olan çekincesine, idaresi, yönetici, amir yada zorba birine tabir edilmiştir. Rüyada ejderha görmek, kişinin istemeye istemeye bu kişi ile aynı ortamı paylaşmak zorunda kalmasına delalet eder. Gören kişilerin bu durumdan daralıp, bunalmasına ruhi olarak sıkıntı içersinde kalmasına yorulur. Rüyada ejderha görmek, rüya sahibinin bu kişiye karşı kendisini ezik görmesine, kendisini ifade edemediğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin baskı altında hissettiğine, yapılan haksızlıklara ses çıkaramadığına yorumlanmıştır. Rüyada ejderha görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Ejderha Görmek Nedir

Rüyada ejderha görmek, şiddet yanlısı birisisine, zalim ve zorba birisine tabir edilmiştir. Gören kişilerin bu yapıda birisine muhtaç kalmasına, psikolojik olarak çöküş yaşadığına rivayet edilir. Bazende sert mizaclı idareci ve öğretmene yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kendilerine ve ailesine yapılan haksızlıklara sessiz kalması olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Ejderha Öldürmek

Rüyada ejderha öldürmek, kişinin korkularının üzerine gitmesine, yapılan haksızlıklara dur demasine işaret eder. Gören kişilerin tutuk olan yapılarından arınmasına, her ortamda kendisini ifade edebilmeye tabir edilmiştir. Bazen de bu rüya kişinin kendisine fayda ve hayır içersinde olan birine karşı hata içersinde olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Ejderha Yavrusu Görmek

Rüyada ejderha yavrusu görmek, kişinin sırtına yük olan durumlardan kurtulmasına, üzüntüye sokan olayları geride bırakmasına rivayet edilmiştir. Manevi olarak rahata ermeye, içinde dert olan sorunları dile getirip huzur duymasına delalet eder.

Rüyada Ejderha Dövmesi Görmek

Rüyada ejderha dövmesi görmek, rüya sahibine karşı bir düşmanlığı olmamasına rağmen istemeyerek kişiye zararı dokunan birisine işaret eder. Gören kişilerin bu kişiden yana dolaylı yollardan maddi ve manevi zararlar görmesine delalet eder.

Rüyada Ejderha Eti Yemek

Rüyada ejderha eti yemek, kişinin kendisine olan güveninin artmasına, üstüne yüklenen zor görevleri hakkıyla yerine getirmesine delalet eder. Girilen işlerden alnının akı ile çıkmak olarak da tabir olunur.

Rüyada Bir Kaç Başlı Ejderha Görmek

Rüyada bir kaç başlı ejderha görmek, kişinin zor ve dişli bir düşmana sahip olmasına işaret eder. Gören kişilerin bu kişiye karşı önlem içerisinde olması gerektiğine rivayet edilmiştir. Bazı alimlere göre ise bu rüya zalim bir idareciye ve elindeki gücü kullanarak insanlara üstünlük taslayan birisine yorulur.

Rüyada Ejderha Saldırısına Uğramak

Rüyada ejderha saldırısına uğramak, rüya sahibinin düşmanına karşı zafer elde etmesine, onun büyük bir zaadını öğrenerek düşmana üstün gelmeye tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişiye zarar vermiş düşmanlarına karşı öcünü almaya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.