Rüyada “ Ekin ” Görmek

Ekin
Rüyada ekin görmek , rüya sahibinin helal olan ekmeği, hanesindeki mutluluğu ve sağlığı anlamına gelir.

Rüyada Ekin Görmek; Rüyada ekin görmek , rüya sahibinin helal olan ekmeği, hanesindeki mutluluğu ve sağlığı anlamına gelir. Kişi, hayırlı evlatlar yetiştirecek, evlatları hem kendisi için hem de yakınları için hayırlı kişiler olacak demektir. Bu rüya, kişinin işlerinde berekete ve bolluğa kavuşacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına delalet eder.Rüyada ekin görmek hiç bir şekilde rüya sahibinde kötüye yorumlanmaz ailede bir ömür bolluğa berekete huzura mutluluğa işarettir.

Rüyada Ekin Biçmek; Rüyada ekin biçmek rahat yaşamaya, zorluk çekmeden, derde ve kedere düşmeden bir ömür geçirmeye, kolay şekilde rızk elde etmeye ve Allah’ın en güzel nimetleri ile nasiplenmeye tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle de iş hayatında yaşadığı çıkmazlara karşı yeni yollar keşfedeceğine ve keşfetmiş olduğu bu yollar sayesinde huzura kavuşacağına iş hayatında ve özel hayatında maddi ve manevi anlamda huzura kavuşacağına işaret edilir.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek; Rüyada ekin tarlası görmek Makbul ve helal olan lokma yemeğe tabir edilir.Rüya sahibinin bolluk berekete kavuşacağını kişinin iş hayatında yükseleceğine maddi ve manevi anlamda huzura ereceğine ailesinin refaha erişeceğine işaret olarak gösterilir. Aynı zamanda ekin tarlası görmek rüya sahibinin iş hayatında makam ve mevki yönünden yükseleceğine de işarettir.

Rüyada Ekin  Ektiğini Görmek; Rüyada ekin ektiğini görmek rüya sahibinde Başarılı olmaya, zaferler kazanmaya, düşmanlardan korunmaya, kaza, bela ve illet hastalıklardan da uzak olmaya işaret edilir. Rüya sahibinin şansı ve kısmeti her zaman açık olup ailesine karşı düzeni de hep huzurlu geçer.

Rüyada Ekin Sulamak; Rüyada ekin sulamak rüya sahibinin, bir alimden ya da bir din adamından hayatını kolaylaştıracak ya da dinde bir adım öne geçmesini sağlayacak yeni bir şeyler öğrenmesine işaret eder. Rüyada ekin sulamak, kişiye nur inmesi anlamına gelir.Kişi geçmişte yapmış olduğu günahlarından dolayı Allah katında tövbeye gelir ve Allah yolunda ilerlemeye karar verir.Bu değişiklik kişide ruhen ve bedenen huzura ermesine işaret olur.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.