Rüyada “ El Ele Tutuşmak ” Görmek

El Ele Tutuşmak
Rüyada el ele tutuşmak görmek neye delalet eder. Rüyada el ele tutuşmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada el ele tutuşmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada El Ele Tutuşmak Görmek

Rüyada el ele tutuştuğunu görmek; rüyada biriyle el ele tutuştuğunu gören kimse hayatını güzellikler ve sevgi çerçevesinde geçirerek ihtiyaç sahibi bir çok kimselere yardım ederek onların çarelerine derman olurlar. Aldıkları kararlar ve yaptıkları tüm işlerde hırslı ve gözü kara olmak yerine maddi ve manevi olarak huzuru, sağlığı, helal kazançları sağlamakla yetinirler. Bir çok anlamda hayırlara işaret olarak gösterilen bu rüya aynı zaman da kişinin iş hayatında göstermiş olduğu azimli ve başarılı çalışmaları sayesinde bir çok zorluğun üstesinden gelerek başarı anlamında önemli adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyle El Ele Tutuşmak Görmek

Rüyada sevgiliyle el ele tutuştuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin sevdiği kimseyle hayatını birleştirerek ileriye dönük mutlu bir birlikteliğin başlangıcını yaşayacağına, sevgi, sadakat ve vefalı bir birlikteliğin sonucu ailede vefanın ve sevginin artacağına işaret edilir. Rüyada sevgiliyle el ele tutuştuğunu gören kimse aynı zaman da Allah yolunda huzura ererek manevi güzelliği yaşayacağına, güzelliklerin maddiyattan ibaret olmayarak manevi güzelliğinde yaşamın en güzel yanı olacağına yorumlanır.

Rüyada Birinin Elini Tutmak Görmek

Rüyada birinin elini tuttuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında bazı kararlar alarak farklı iş kollarına  yöneleceğine, ailesi ve sevdikleriyle yaşanan tatsızlıkları gidererek hane içi huzurun yaşanmasına vesile olacağına, yakın zaman da müjdeli haber alarak sevineceği olaylarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da kişi için kısa süreli seyahatlere çıkmaya, sevdiklerinizden ayrı hayat yaşamaya, iş hayatında sorumluluk sahibi olmaya işaret edilir.

Rüyada El Ele Tutuşan Çift Görmek

Rüyada el ele tutuşan çift görmek; hayırlı bir şekilde evlilik yapacağınıza yorumlanır. Diğer yorumlarda ise rüyada el ele tutuşan çift görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye karşı sevgisi ve muhabbetinin azalacağına yorumlanır. Görmüş olduğunuz rüyada sevdiğiniz kişi ile güzel vakit geçiriyor iseniz sevdiğiniz kişiden güzel bir hediye alacağınızın habercisi olarak da bilinir. Rüyada el ele tutuşan çift görmek, aynı zaman da hanenizde mutluluğun hiç eksilmeyeceğini, sık sık seyahatlere çıkacağınıza, elinize geçen fırsat kapılarınızı değerlendireceğinize işaret edilir.

Rüyada El Ele Tutuşup Yürümek Görmek

Rüyada el ele tutuşup yürüdüğünü görmek; azim ve kudret sahibi olmakla tabir edilir. Rüyada bir kimseyle el ele tutuşup yürümek kişinin iş hayatında başarılı bir yol çizeceğini işaret eder. Rüya sahibi girmiş olduğu yollarda başarıyla hareket eder hem ailesi hemde çevresi tarafından örnek biri olarak gösterilir. Başka bir deyişle de kişinin rüyada yürümesi gündüz yapmış olduğu işlerden dolayı aldığı yorgunluğun uyku sırasında yansımasıdır.

Rüyada El Ele Tutuşup Koşmak Görmek

Rüyada el ele tutuşup koştuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin şansının ve kısmetinin açık olup hayır getirecek bir çok başarılı işlere nail olacağına, yaptığı işlerde ve hayatının her köşesinde başarılı olarak ileriye dönük yükselmesine zemin hazırlayacak tüm engelleri aşacağına, devlet makamın da yetkili bir kimseden göreceği destek sayesinde ileriye dönük hayatına dahil planlarında önemli kararlar alacağına işaret edilir. Bu rüya aynı zaman da sağlığa, başarılı bir hayata, mutlu birlikteliğe, kazanca ve saygıya yorumlanır.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuştuğunu Görmek

Rüyada biriyle el ele tutuştuğunu görmek; rüya sahibinin elini tuttuğu kimseyle arasındaki mesafelerden dolayı özlem duyarak bu özlemi giderdiğine, uzun bir ayrılık sürecinden sonra bir araya gelerek mutlu bir birlikteliğin başlangıcına vesile olacağına yorumlanır. Rüyasında her hangi bir kimseyle el ele tutuşup yürüdüğünü gören kimse hayırlı bir haber alır, ailesi ve sevdikleriyle eğlence amaçlı düzenlenmiş güzel bir ortama katılır, kendisini güzel kılacak bir çok hayırlı işler gerçekleştirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Furkan dedi ki:

  Konferans salonunu andıran bir yerde sınıfımdaki bir kızla yan yana oturuyoruz. Ben kızın ellerinden tutup ısıtıyorum. Arka çaprazımdan babam dürterek “kızın elini ısıtmak bahanesiyle tuttuğunu bilmiyorum sanma” diyor. Kızın elini ısıttığımı babamdan saklamaya çalışıyorum.

  Yorumlarsanız çok sevinirim. El ele tutuşmak hayra alamet diye biliyorum ama başka bir tabir var mıdır? Rabb’im hayırlara çıkarsın.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Furkan Bey rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu:Rüyada el ele tutuştuğunu görmek; rüyada biriyle el ele tutuştuğunu gören kimse hayatını güzellikler ve sevgi çerçevesinde geçirerek ihtiyaç sahibi bir çok kimselere yardım ederek onların çarelerine derman olurlar. Aldıkları kararlar ve yaptıkları tüm işlerde hırslı ve gözü kara olmak yerine maddi ve manevi olarak huzuru, sağlığı, helal kazançları sağlamakla yetinirler. Bir çok anlamda hayırlara işaret olarak gösterilen bu rüya aynı zaman da kişinin iş hayatında göstermiş olduğu azimli ve başarılı çalışmaları sayesinde bir çok zorluğun üstesinden gelerek başarı anlamında önemli adımlar atacağına yorumlanır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 2. Sena dedi ki:

  Rüyamda en yakın arkadaşımın hoşlandığı çocuklaydım. Rüyamda beni arabasıyla gezdirdi, bir kaç tur attık. Birbirimize aşık gibiydik. Ama ben biraz çekiniyordum. Kendimi arkadaşıma ihanet ediyormuşum gibi hissediyordum. Sonra arkadaşları onu bir kavgaya çağırdı. Bende yanındaydım beni de götürdü. Ben kavgaya karışmasını hiç istemiyordum çok gergindim onun için telaşlanıyordum. O sırada el ele tutuştuk gözlerimin içine içine baktı. Bende o sırada gözlerimi kapattım. Çünkü çok gergindim onun için telaşlanıyordum. Onun elini çok fazla sıkmaya başladım o sırada gerginlikten ona bir şey olacak diye korkmaktan ateş gibi yanmaya başlamıştım. Beni sakinleştirmeye çalıştı lavaboya yüzümü yıkamam için götürdü. Sonrasında uyandım. Ama tekrar yattığımda sürekli o çocukla ilgili rüyalar gördüm. Umarım hayır olur… Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Sena Hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu:Rüyada arkadaş ile sevgili olmak, kişinin bu kişiye karşı beslediği dostluk ve arkadaşlığın samimi olmasına işaret eder. Rüyada görülen kişinin çevresi tarafından her daim sevilip sayılan sözü geçen biri olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu kişiden görülen hayra ve iyiliğe karşı beslenen vefaya tabir edilmiştir.Rüyada arkadaşla sevgili olmak, rüya sahibinin görmüş olduğu arkadaşının iyi ve temiz yürekli biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin görmüş olduğu kişi ile bir ömür dost olarak kalmasına yorumlanır. Bazen de rüyada arkadaşın sevgilisi ile yakınlaşmak, günlük yaşantınız içinde bir takım ikilemler içinde olduğunuza yada bir işten dolayı yaşanılan pişmanlığa yorulur. Ayrıca kimsenin duymasını istemediğiniz bir sırra, yapılan bir hatayı bildirir.

 3. Birsen dedi ki:

  Hocam rüyamda ünlü birisiyle el ele tutuştuğumu ve yürüdüğümü gördüm anlamı nedir?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Birsen hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada el ele tutuştuğunu görmek; rüyada biriyle el ele tutuştuğunu gören kimse hayatını güzellikler ve sevgi çerçevesinde geçirerek ihtiyaç sahibi bir çok kimselere yardım ederek onların çarelerine derman olurlar. Aldıkları kararlar ve yaptıkları tüm işlerde hırslı ve gözü kara olmak yerine maddi ve manevi olarak huzuru, sağlığı, helal kazançları sağlamakla yetinirler. Ünlü biri ile el ele tutuşmak da yapacağınız işlerde çevreniz tarafından sevilip, sayılmaya yorulur.

 4. sibel dedi ki:

  merhaba, rüyamda araba ile gittiğim yolda el ele tutuşmuş iki erkek vardı. dikkatle arabanın içine bana baktılar, ancak ben önemsemeden devam ettim. yolun sonunda bir lokantaya girdim. balık ve pilav konmuş olan bir sürü beyaz porselen tabak vardı. aşçı kadın ve servis yapanlar bembeyaz giyinmişti. ve kadın bana “gelecek misafirlere hazırladık bunları” dedi. lokantadan çıktığımda ise erkek arkadaşım (gerçek hayattaki) bekliyordu. “neden öbür kısa yoldan evime gelmedin, bekledim seni” dedi. ben de yemekler için oraya gelmem gerektiğini ama sonunda buluştuğumuzu söyledim. sonra beni aldı ve anne-babamın evine gittik. annem aslında vefat etti fakat rüyamda çok sağlıklıydı. aksine babam yatağında çok hasta bir şekilde yatıyordu. biz de erkek arkadaşımla onların yanında olmak için orada duruyorduk. anlamı nedir ?

 5. yeşim sağdıç dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda 8 yıl önce ayrıldığım nişanlımla el ele tutuşmuş deniz seyrediyorduk çok mutluydum sanki gerçekti ve eski nişanlım gülümsüyordu. ama önümüzde bir sürü el kadar taş duruyordu.Bu arada ikimizde bekarız..Sizce bu rüyanın anlamı nedir?
  teşekkürler