Rüyada “ El ” Görmek

El
Rüyada el görmek neye delalet eder. Rüyada el görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada el görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada El Görmek

Rüyada el görmek; güç ve kudrete işaret eden bu rüya kişinin maddi ve manevi anlamda bolluğa ererek tüm isteklerine kavuşacağına, hanesinde bolluk ve bereketin eksiltmeyerek tüm arzularına fazlasıyla kavuşacağına, Rüyada bir kimsenin elinin uzadığını görmesi, iş hayatında başarı yolunda ilerleyerek hayata dahil önemli adımlar atacağına, Rüyada ellerinizin üzerinde yürüdüğünü görmeniz sevdiklerinizle hoş vakit geçirerek eğlenceli aktivitelere katılacağınıza, Rüyada elleriyle konuştuğunu görmek ise manevi hayata önem veren kişi için imkansız olanları başarmak ve deneyim sahibi kimselerden destek görmeye işaret edilir.

Rüyada El Sallamak Görmek

Rüyada el salladığını görmek; bir çok şekilde ifade edilen bu rüya rüyayı gören kişi için genel olarak hayra ve güzelliğe, sevindirici haber almaya, sevdiklerinizle seyahate çıkmaya yorumlanır. Rüyasında sevmediği kimseden el aldığını gören kimse ise üzücü kötü haber alarak mutsuzluğa kapılır. Rüyada el salladığını gören kimse yeni dostluklara, mutlu olmanıza vesile olacak güzel hayırlı işler yapmaya, kısa süreli seyahatlere çıkarak farklı ortamlarda yer almaya işaret edilir.

Rüyada El Uzatmak Görmek

Rüyada el uzattığını görmek; rüyayı gören kimsenin yardım sever, insanları seven, içinde kötülük beslemeyerek yardıma muhtaç insanlara maddi ve manevi anlamda yardımlar yaparak insanların hayır dualarını sevgilerini kazanan kişilere delalet edilir. Dini rüya alimlerine göre görülen bu rüya yardımlaşmayı seven, aldığı hayır duaları sayesinde ayakta duran, ilim irfan sahibi olan, dini bağlılığı ve İslami aşkı sayesinde herkesi kendisine beğendiren, hayatı maddi çıkarlardan ve hırslardan uzak amel olarak yaşayan kimselere işaret edilir.

Rüyada El Sıkışmak Görmek

Rüyada el sıkıştığını görmek; mutluluk, sevinç, huzur anlamına gelen bu rüya kişinin tartışmasız, kısmetli hayat geçirerek kazançlarını bol bereketli hale getireceğine, eline geçen fırsat kapılarını değerlendirerek kısa zaman da yüksek makamlara ulaşacağına, aile içinde hareketli günlerin yaşanarak hayırlı bir evliliğe adım atacağına işaret edilir. Rüyada el sıkıştığını görmek, bazen de yeni dostluklar kurmaya, kısa süreli seyahatlere çıkmaya, eline geçen fırsat kapılarını değerlendirerek kısa zaman da kariyer sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada biriyle el sıkıştığını görmek, müjdeli hayata, sevdiklerinizle vakit geçirmeye, sık sık seyahatlere çıkmaya, elinizdeki fırsatları değerlendirerek yükselişe ermeye işaret edilir.

Rüyada El Öpmek Görmek

Rüyada el öptüğünü görmek; hayırlara vesile olan bu rüya kişi için müjdeli habere, hayırlı evlat sahibi olmaya, bekar kimseler için evlilik hayatında önemli kararlar alarak hayatının her köşesinde mutlu olmaya işaret edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da gidilen mekanlarda itibar görmeye, yabancı kimselerle aynı ortamda yer almaya, çevresi tarafından beğenilen saygı duyulan kişi olmaya yorumlanır. Rüyada yabancı bir kimsenin elini öptüğünü görmek, o kimseden fayda görerek yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, hanesine helal lokma götürerek sevdiklerini herkesten her şeyden ayrı tutacağına işaret edilir.

Rüyada El Tutmak Görmek

Rüyada el tuttuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin hırsları ve azimli çalışmaları sayesinde tüm zorlukları aşarak istediği mevki ve makama ulaşacağına, sevdiklerinin desteği sayesinde içinde bulunduğu durumlardan kısa sürede kurtularak arzuladığı hayatı umduğu gibi yaşayacağına, tecrübe sahibi, yaşça büyük bir kimseden manevi destek görerek kurduğu iş sektöründe kısa zaman da yükselişe ereceğine yorumlanır. Rüyada el tuttuğunu görmek bazen de  maneviyata ererek sevap kapısını aralamaya, ibadete ve huzura ererek secdeye yöneleceğine, geçmişini bir kenarda bırakarak geleceğe yönelik güzellikler kuracağına işaret edilir.

Rüyada El Yıkamak Görmek

Rüyada el yıkadığını görmek; kudretin sembolü olan bu rüya kişinin iş hayatında bir çok başarılı işleri imza atarak kısa zamanda yükseleceğine. Zengin varlıklı bir kimseden gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde tüm isteklerine kavuşacağına, yakın zamanda devlet kapısında bir işi olup eline geçen fırsatı değerlendireceğine yorumlanır.

Rüyada El Falı Görmek

Rüyada el falı görmek; el falında avuçlarımızda görmüş olduğumuz çizgiler evlilik, hayat, iş ve sağlık ifadesini belirleyici özelliklerde olup parmak ve tırnaklarımız kaderimizin belirleyicisi olarak ifade edilir. El falına baktırdığınız da bir çok konuda bilgi sahibi olmuş olup hayatınıza dahil eksik olduğunuz yanlarınızı görebilir. geçmişte ve gelecekte yaşayacağınız olaylara ışık tutmuş olabilirsiniz. Bir çok şekilde ifade edilen el falının gerçek anlamı hayatınızı anlamaya yönelik bir çok ifadenin ayrıntılı olarak size anlatılmasıdır. El falında hayat çizgisi, kalp çizgisi ve akıl çizgisi hakkında bir çok konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

Rüyada El Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada el görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren el rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. El sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada el görmek, sanata düşkün, müzik aletleriyle uğraşan, eğlenceli akivitelere katılarak hoş vakit geçirmeye, hane içinde kırgınlıkların sona ererek, mutluluk yolunda ilerlemeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Eslem nur dedi ki:

    Hayırlı akşamlar hocam kolay gelsin rüyamda içi su olan derin kuyuya düşmüşüm kuyunun dışında yabancı bir kimsenin elini uzattığını gördüm rüyamı açıklarmısınız

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Eslem hanım rüyada kuyu görmek ya da kuyuya düştüğünü görmek, rüya sahibinin çevresinde yalancı dostlar olduğunu işaret. Rüyada kuyu gören kişi çevresinde dedikodu yapan hakkında kötülük düşünen dost görünüp arkasından iş çeviren kişilerin olduğuna yorumlanır.Bu rüyada rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiği ve dostlarını iyi seçmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada kuyuya düştüğünü görmek ise rüya sahibinin hayatında hor gördüğü kişilerin durumuna düşeceği yada o kişilerden helallik alacağına işaret eder.