Rüyada “ El Kesilmesi ” Görmek

El Kesilmesi
Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek ; zenginliğe erişmeyi ifade eder. Rüyasında; el ve ayağının çapraz olarak kesildiğini gören kimse, dininin gereklerini ihmal eder.

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek ; zenginliğe erişmeyi ifade eder. Rüyasında; el ve ayağının çapraz olarak kesildiğini gören kimse, dininin gereklerini ihmal eder.

Rüyada Uzvunun Kesildiğini Görmek; nesil ve zürriyetini kesilmesini, aile ve evladından dolayı huzurunun bozulmasını ifade eder.

Rüyada Burun ve Kulaklarının Kesildiğini Görmek; suç, kusur, fakirlik, ihtiyaç ve haberlerin kesilmesini ifade eder.

Rüyada Dilinin Kesildiğini Görmek ; Rüyasında dili kesilenin, delilleri iptal edilir.

Rüyada Çeşitli Organlarının Kesildiğini Görmek ; Rüya yı gören kişi yolculuk yapar, ailesi veya çocuğundan yahut sahip veya kabilesinden ayrılır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. esra dedi ki:

  yanımda sevgilim var ve kanserden dolayı sağ elimim kesildiğini gördüm el masanın üzerinde duruyordu onu vücudumdan ayrı bi şekilde gördüm . sonra ben elsiz nasıl yaşarım derken elimin olduğunu farkettim ve orası o kadar sızlıyordu ki yatağımdan kalktığımda elimi bi süre oynatamadım .ne anlama geldiğini yorumlayabilecek biri varsa çok sevinirm lütfen ..

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Esra hanım rüyada gördüğünüz sevgili rüya yorumlarında hayırlı haber olarak yorumlanır.Bazı rüya yorumlarında rüyada sevgiliyi görmek hayırlı bir şekilde evlilik yapacağınıza yorumlanır.Diğer yorumlarda ise rüyada sevgili görmek rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye karşı sevgisi ve muhabbetinin azalacağına yorumlanır. Rüyada elin kesildiğini , görmek, hane içinde sevdiğiniz bir kimseyi kaybedeceğinize işaret ederken, elinizi normal olarak görmeniz ise sahip olduğunuz kudrete, iş hayatınızda yükselişe ermeye, sevdiklerinizle dostluğunuzu arttırmaya yorumlanır.

 2. zeynep dedi ki:

  rüyamda bıçakla yanlışlıkla elim kesiliyodu ve elimden deri parçaları şeklinde çıkıyodu, ben anneannemden normal kopan yeri koymadan dikmesinin daha mantıklı olduğunu düşünsem de deriyi kesilen yerin içine sıkıştırıp dikiyodu. ne anlama geldiğini söyleyebilirseniz mutlu olurum

  1. admin dedi ki:

   Merhaba zeynep hanım görmüş olduğunuz rüyanızda manevi olarak eksik yaptığınız bir takım ibadetlerinizin olduğu ve bu konuda ailenizde ehli olan birinin olduğu ve bu kişiden yardım almanız gerektiğine işaret ediyor.