Rüyada “ El Öpmek ” Görmek

El Öpmek
Rüyada el öpmek görmek neye delalet eder. Rüyada el öpmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada el öpmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada El Öpmek Görmek

Rüyada el öpmek görmek; hayırlara vesile olan bu rüya kişi için müjdeli habere, hayırlı evlat sahibi olmaya, bekar kimseler için evlilik hayatında önemli kararlar alarak hayatının her köşesinde mutlu olmaya işaret edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da gidilen mekanlarda itibar görmeye, yabancı kimselerle aynı ortamda yer almaya, çevresi tarafından beğenilen saygı duyulan kişi olmaya yorumlanır. Rüyada yabancı bir kimsenin elini öptüğünü görmek, o kimseden fayda görerek yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, hanesine helal lokma götürerek sevdiklerini herkesten her şeyden ayrı tutacağına işaret edilir.

Rüyada Tanıdık Birinin Elini Öpmek Görmek

Rüyada tanıdık birinin elini öptüğünü görmek; rüyayı gören kimsenin yakınlık gördüğü bir kimseye yardım ederek onun hayır duasını kazanacağına, kişinin kibirli ve aç gözlü olmayıp yardıma sever, insancıl, maddiyattan uzak manevi huzura sahip, çevresindeki insanlar tarafından sevilip yaptığı her işle gönüllerde taht kuran, hanesini kötülüklerden uzak mutluluk ve barış içinde yaşamasını sağlayan kişilere işaret edilir. Rüyada tanıdık bir kimsenin elini öptüğünü gören kimse devlet kapısında erkana erer, kısa zaman da başarılı işler gerçekleştirerek ilerleyen dönemlerde hayatını yönlendirecek adımlar atar

Rüyada Annenin ve Babanın Elini Öpmek Görmek

Rüyada annenin ve babanın elini öptüğünü görmek; rüyada bir kimsenin hanede büyüklerinin elini öptüğünü görmesi sevdikleri kişiye verdiği değere, hayırlı işlere vesile olmaya, kısa süreli sık sık seyahatler düzenleyerek iş amaçlı ailesinden uzak kalmaya yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da yüksek mevkiye ermeye, bol kazanca, sevap kapılarını aralamaya, hastalıkları ve kötülükleri geride bırakmaya yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek Görmek

Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek; eşinize ya da sevdiğiniz kimseye olan düşkünlüğünüze, hassasiyete, ailenizle mutlu bir birliktelik yaşamaya, iş hayatınızda göstermiş olduğunuz başarılı çalışmalar sayesinde kısa zaman da kendinizi göstererek yükselişe ermeye yorumlanır.  İslami rüya alimlerine göre yorumlanan bu rüya, hastalıkları geride bırakmaya, hayır kapılarını aralamaya, elinizdeki mal varlığını değerlendirmeye işaret edilir.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek Görmek

Rüyada eşinin elini öptüğünü görmek; bir kimsenin rüyasında eşinin ya da sevdiği bir kimsenin elini öptüğünü görmesi hane içinde huzurun ve mutluluğun hiç eksilmeyeceğini, alın eri dökülerek kazanılan helal lokmaya, sevdikleriyle hoş vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada El Öptürmek Görmek

Rüyada el öptürmek görmek; zorluklara göğüs gelmeye, başarılı çalışmalar yaparak iş hayatında yükselişe ermeye, hane içinde kırgınlıkların son bularak esenliğe ve mutluluğa kavuşmaya, tecrübeli başarılı bir kimseden manevi anlamda destek görerek zor olan bir çok işi gerçekleştirmeye yorumlanır. Rüyasında el öptürdüğünü gören kimse, devlet makamında söz sahibi kimse haline gelir, yaptıkları başarılı çalışmalar ile herkesin gönlünde taht kurar. Görülen bu rüya aynı zaman da yolculuğa çıkmaya, hoş vakit geçirmeye, eğlenceli törenler gerçekleştirmeye işaret edilir.

Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmek Görmek

Rüyada yaşlı birinin elini öptüğünü görmek; hayırlı bir habere işarettir. Rüyada yaşlı erkek bir kimsenin elini öptüğünü görmek, mal mülke ve paraya yaşlı kadının elini öptüğünü görmek ise sevgiye sadakate yorumlanır. Rüyada ihtiyar birinin elinden bir şeyler almak gelecek olan mutlu günlere beklenilen müjdeli habere delalet eder. Bir kimsenin rüyasında yaşlı bir kimsenin elini öptüğünü görmesi aynı zaman da kısmetli hayırlı bir yola gireceğinize elinizdeki mal varlığınızı kat kat artıracağınıza ailenizle birlikte uzun bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.