Rüyada “ El Öpmek ” Görmek

El Öpmek
Rüyada el öpmek, itibar ve saygınlığa, hayır kapılarının açılmasına, takdir görmeye işaret eder. Görülen bu rüya hayırlı bir nesle, evlat sahibi olmaya, vatana, millete bağlı kişilere delalet eder.
Etiketler:

Rüyada el öpmek, itibar ve saygınlığa, hayır kapılarının açılmasına, takdir görmeye işaret eder. Görülen bu rüya hayırlı bir nesle, evlat sahibi olmaya, vatana, millete bağlı kişilere delalet eder. Rüyada tanımadığınız birinin elini öpmek, toplum nazarında iyi anılmaya, yakın çevresi tarafından her daim sevildiğini gösterir. Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, sizi tanıyan kişilerin sizi emin ve güvenilir olarak tanıdığına, onların gözündeki değerine tabir edilir. Yapılan işlerde tebrik almaya, çevrenizin size olan inanç ve bağlılığına yorulur. Rüyada baba ve annenin elini öpmek, onlara olan sevginize, hürmete, bağlılığına yorumlanır. Rüyada eşin elini öpmek, saygınıza, sevginize, gönlünüzde edindiği yere yorumlanmıştır. Genel anlamı ile el öpmek, yaşamınızın her anlamda bereketli bir sürece girdiğini gösterir. Rüyada el öpmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Rüyada El Öpmek Ne Demek

Rüyada el öpmek, güzel mizaç sahibi olmaya, iyi ahlaka, kişinin kendisini yetiştirmiş olduğuna işaret eder. Görülen bu rüya, iş ve aile hayatınızda beklentilerin karşılanacağına, yapılan işlerde aileden gelen desteğe delalet eder. İmam-ı nablusi’ye göre el öpmek, hayır duası almaya, düzen ve itimat olarak tabir etmiştir. Ayrıca düşmana karşı elde edilen zafer olarak yorumlamıştır.

Rüyada Anne Ve Babanın Elini Öpmek

Rüyada anne ve babanın elini öpmek, salih ameller yapmaya, aileniz ile olan sevgi bağlarınıza işaret eder. Hayır duası alarak yapılan işten büyük kazançlar sağlamaya, rahmet ve berekete nail olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek

Rüyada eşinin elini öpmek, her türlü zorluğa karşı el ele vermeye, eşlerin bir birine olan düşkünlüğüne delalet eder. Aynı zamanda düş sabinin eşine karşı hürmet, sevgi ve merhametine rivayet edilmiştir.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilinin elini öpmek, temiz bir sevgiye, tüm çıkar ilişkilerinden uzak bir yaklaşıma işaret eder. Kişi sevgilisinin elini öptüğünü görmesi, duygularının yoğunluğuna, büyük bir aşk ile bağlı olmasına yorulur.

Rüyada Gözlerinden Öpmek

Rüyada gözlerinden öpmek, kısa süreli ayrılığa, özlem ile beklenen kişiye, kavuşmaya işaret eder. Hasretin sona ereceğine, gönülde olana ulaşmaya tabir edilir. Rüyada birini yanağından öpmek, o kişiye verdiğiniz değer ve samimiyete yorumlanır. Dudaktan öpmek, yardım görmeye, sıkıntılarınızda size vefa gösterecek kişiye yorumlanmıştır.

Rüyada Düşmanın Elini Öpmek

Rüyada düşmanın elini öpmek, alimler bu rüyayı hem olumlu hemde olumsuz yorumlamışlardır. Gören kişinin düşmanına yenilmesine, güçlü bir düşmana işaret edilir. Aynı şekilde bazı alimler ise tam tersi yorum yaparak kişinin edineceği zafere, üstün gelmek olarak bildirmişlerdir.

Rüyada Hocanın Elini Öpmek

Rüyada hocanın elini öpmek, yol göstericiye, ilim sahibi olmaya, şeref ve saygınlığın artmasına delalet eder. Öğüt almaya, iyi ilişkilere, hoş görü ve tevazuya rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.