Rüyada “ El Tutmak ” Görmek

El Tutmak
Rüyada el tutmak görmek neye delalet eder. Rüyada el tutmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada el tutmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada El Tutmak Görmek

Rüyada el tuttuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin hırsları ve azimli çalışmaları sayesinde tüm zorlukları aşarak istediği mevki ve makama ulaşacağına, sevdiklerinin desteği sayesinde içinde bulunduğu durumlardan kısa sürede kurtularak arzuladığı hayatı umduğu gibi yaşayacağına, tecrübe sahibi, yaşça büyük bir kimseden manevi destek görerek kurduğu iş sektöründe kısa zaman da yükselişe ereceğine yorumlanır. Rüyada el tuttuğunu görmek, bazen de  maneviyata ererek sevap kapısını aralamaya, ibadete ve huzura ererek secdeye yöneleceğine, geçmişini bir kenarda bırakarak geleceğe yönelik güzellikler kuracağına işaret edilir.

Rüyada Birinin Elini Tutmak Görmek

Rüyada birinin elini tuttuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında bazı kararlar alarak farklı iş kollarına  yöneleceğine, ailesi ve sevdikleriyle yaşanan tatsızlıkları gidererek hane içi huzurun yaşanmasına vesile olacağına, yakın zaman da müjdeli haber alarak sevineceği olaylarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da kişi için kısa süreli seyahatlere çıkmaya, sevdiklerinizden ayrı hayat yaşamaya, iş hayatında sorumluluk sahibi olmaya işaret edilir.

Rüyada El Ele Tutuşmak Görmek

Rüyada el ele tutuştuğunu görmek; rüyada biriyle el ele tutuştuğunu gören kimse hayatını güzellikler ve sevgi çerçevesinde geçirerek ihtiyaç sahibi bir çok kimselere yardım ederek onların çarelerine derman olurlar. Aldıkları kararlar ve yaptıkları tüm işlerde hırslı ve gözü kara olmak yerine maddi ve manevi olarak huzuru, sağlığı, helal kazançları sağlamakla yetinirler. Bir çok anlamda hayırlara işaret olarak gösterilen bu rüya aynı zaman da kişinin iş hayatında göstermiş olduğu azimli ve başarılı çalışmaları sayesinde bir çok zorluğun üstesinden gelerek başarı anlamında önemli adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğinin Elini Tutmak Görmek

Rüyada sevdiğinin elini tutmak görmek;  Kişinin hayatını güzelleştiren bir çok yeniliklerle karşı karşıya kalacağına, kısmet kapılarının her daim açık olarak başarı konusunda önemli adımlar atacağına yorumlanır. Rüyada sevdiği bir kimsenin elini tuttuğunu  gören kişi geçmişte yaşadığı huzuru ve mutluluğu tekrar aynı kişide aramak istediği ve o kişiye özlem duyduğuna tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da yardımlaşmaya, elindeki fazla mal varlığını ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşmaya, hane içine helal lokma götürmeye delalet edilir.

Rüyada Sıcak El Tutmak Görmek

Rüyada sıcak el tuttuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin gerek iş hayatında gerekse aile hayatında her zaman için maddi ve manevi destek veren onu her türlü zorluklardan çıkaran kötü gün dostu olarak bilinen vefalı bir arkadaşının varlığına işaret ederken görülen bu rüya aynı zaman da hane içinde sevdiğiniz bir kimsenin hayırlara vesile olarak kısmetli bir işe girerek sevdiği bir kimseyle hayatını birleştireceğine, hanedeki kişilerin  hareketli vakitler geçirerek başlarının yoğun olacağına işaret edilir.

Rüyada Soğuk El Tutmak Görmek

Rüyada soğuk el tuttuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi olarak zor durumda olduğu sırada çevresindeki insanlardan göreceği destek sayesinde biraz olsun rahatlayarak üzerindeki yükten kurtulacağına, kısa süreli tatsız olaylara maruz kalarak istenmeyen ortamlarda yer alacağına işaret edilir. Rüyada soğuk el tuttuğunu görmek, bazen de planlarınızın alt üst olarak gereksiz sorunlar yüzünden huzurunuzun kaçacağına, iş hayatınızda suçlamalara maruz kalarak, makam yönünden yükselişe ermeniz engel olacak olaylarla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.