Rüyada “ Elbise Dolabı ” Görmek

Elbise Dolabı
Rüyada elbise dolabı görmek, Rüyada elbise dolabı görmenin İslami anlamı nedir, Rüyada elbise dolabı görmek diyanet yorumu, Rüyada elbise dolabı boşaltmak

Rüyada Elbise Dolabı Görmek

Rüyada elbise dolabı görmek; uğursuzluk olarak tabir edilen bu rüya kişinin hane içi yaşayacağı sorunlara delalet eder. Rüyasında elbise dolabı gören kimse, yaşayacağı tatsız olayların etkisinde kalarak insanlara olan güvenini kaybeder. Rüyada elbise dolabı görmek, bazen de lüks giden hayatınızın bir anda alt üst olup elinizdeki tüm güzellikleri kaybedeceğinizi, sizi mutlu kılan her şeyden uzak kalacağınıza işaret eder. Bu rüya bazen de sevdiğiniz kimseden ayrı kalmaya, yaşadığınız güzel anılarınızı geride bırakmaya yorumlanır.

Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada elbise dolabı görmek?

Diyanet Yorumu; rüyada elbise dolabı görmek, bazen uğursuzluğa anlam içeren bu rüya bazen de kişi için açılan rızk kapılarına, yüksek kazanç elde etmeye, başarıya yorumlanır.

Caferi Sadık Yorumu; rüyada elbise dolabı görmek, başarılı süre gelen hayata, mutluluğa, açılan umut kapılarınıza, yeni başlangıçlara tabir edilir.

İbni Şirin Yorumu; rüyada elbise dolabı görmek, beklenilen müjdeli habere, ailenize gelecek misafire, şansınızın yaver giderek karlı yatırımlara öncülük etmeye yorumlanır.

Rüyada Eski Elbise Dolabı Görmek

Rüyada eski elbise dolabı görmek; bu rüya kişiye yönelik yapılan iyiliğe, iş hayatında hatasını telafi etmesi için verilen şansa yorumlanır. Rüya sahibi yaptığı hataların farkına vararak insanlara karşı pişmanlığını dile getirir. Rüyasında eski elbise dolabı gören kimse, insanlardan uzak karanlığın ortasında kalarak hataları için mevladan af diler.

Rüyada Yeni Elbise Dolabı Görmek

Rüyada yeni elbise dolabı görmek; rüya sahibi için yeniden başlangıcı kurtuluşu niteleyen bu rüya duyulan pişmanlığa tabir edilir. Rüyasında yeni elbise dolabı gören kimse, keyifli, bol kazanç sağlayacak yatırımlı işlerde kendisini göstererek geçmişe yönelik hatalarını ört pas eder.

Rüyada Elbise Dolabı Boşaltmak

Rüyada elbise dolabı boşaltmak; görülen bu rüya kişiye verilen işlerin ertelenerek kendisi için çıkar sağlayacak yatırımlara yöneleceğine yorumlanır. Rüya sahini çıkar amaçlı hayatını sürdürüp sadece kazanç sağlayacağı işte kendisini gösterir. Rüyasında elbise dolabı boşaltan kimse bulunduğu mevkiden koparak daha alt kademelere iner.

Rüyada Elbise Dolabı Toplamak

Rüyada elbise dolabı toplamak; kişinin hayatına yönelik önemli kararlar alarak geçmişteki hatalarını gözden geçireceğine yorumlanır. Rüyasında elbise dolabı toplayan kimse dağınık yaşantısını geride bırakarak kendisine çeki düzen verir. Bu rüya aynı zaman da hane içi ayrılıklara, farklı yere taşınmaya, sizi bekleyen sürprizlerle dolu yeni hayata tabir edilir.

Rüyada Elbise Dolabı  Düzenlemek

Rüyada elbise dolabı düzenlemek; kişinin hayatının belirsizliklere süre gelip mantıklı kararlar alamayacağına yorumlanır. Rüya sahibi ani kararlar alarak bu kararlarından vazgeçebilen, güven duygusundan uzak amaçsız kimselerdir. Rüyasında elbise dolabı düzenleyen kimse, hayatına yönelik aksilikleri ortadan kaldırarak kendisine daha düzgün, sade yaşantı seçer.

Rüyada Elbise Dolabı Almak

Rüyada elbise dolabı almak; rüya sahibinin uzun uzadıya düşünerek yaptığı bir işte başarıya ulaşarak büyük zaferler elde edeceğine işaret eder. Kişinin rüyasında elbise dolabı alması, karlı yatırımlar yaparak kazancını çoğaltacağını, rızk kapısını geniş tutarak bulunduğu konumdan yükseleceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.