Rüyada “ Elbise ” Görmek

Elbise
Rüyada elbise görmek değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Bir memurun rüyasında yeni bir elbise giydiğini görmesi; yüksek bir makama getirileceğine, tüccardan birinin görmesi; kazanacağına, zengin bir kimsenin görmesi; daha çok kazanacağına, fakirin görmesi; rızkının artacağına işarettir.

Rüyada Elbise Görmek; Rüyada elbise görmek  değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Bir memurun rüyasında yeni bir elbise giydiğini görmesi; yüksek bir makama getirileceğine, tüccardan birinin görmesi; kazanacağına, zengin bir kimsenin görmesi; daha çok kazanacağına, fakirin görmesi; rızkının artacağına, halktan birinin görmesi; ucuzluk olacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında sırtındaki elbisenin yırtıldığını ve bunu da tamir etmediğini görmesi; o kimsenin tutuklanacağına, kişinin rüyasında yırtık elbisesini tamir ettiğini görmesi; onun bir çocuğunun olacağına delalet eder. Kişinin rüyasında yamalı elbise giydiğini görmesi; o kimsenin nimete nail olacağına, ipekten dikilmiş elbise giydiğini görmesi; o kişinin hayra ereceğine, din adamlarının ipekten elbise giydiklerinin görülmesi; onların dünyaya meyi ettiklerine yorumlanır. Kişinin rüyasında ketenden dikilmiş bir elbise giydiğini görmesi; o kimsenin şöhrete ereceğine, kullanılmış bir elbise giydiğini gören; bazılarının yorumuna göre evliliğe, bazılarına göre de hastalığa yakalanmaya ve savaşa gitmeye yorumlanır. Rüyanızda sırtınızdaki elbiseyi çıkarıp bir başkasına verdiğinizi görmeniz; sizin fakirlikten kurtulacağınız, bir erkeğin rüyasında kadın elbisesi veya bir kadının rüyasında erkek elbisesi giydiklerini görmeleri; onların zina yapacaklarına yorumlanır.

Rüyada Elbise Almak; Rüyada elbise almak  planların hayata geçeceğine, tertemiz servete, yetenekli bir kimseye, sağlığa, yüksek makama yükseleceğine, verdiği söze sadık kalınacağına, feraha kavuşmaya, getirili yatırım içinde bulunacağına, şana ulaşmaya, emniyette yaşamaya, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine yorulur.

Rüyada Elbise Giymek; Rüyada elbise giymek rüyada yünden bir elbise giydiğini görmek, Zahid olmaya ve emri maarif, nehyi münkir yapmaya işarettir. Rüyada yeşil bir elbise giymek, sağ olan kimseler için din ve ibadete, ölüler için Allah’ın katında hallerinin güzel olmasına işarettir. Beyaz elbise giydiğini görmek, sanatkarlar dışında giyen için hayra, delalettir. Bu rüya, sanatkarlar için işlerinin durgunluğuna işarettir.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek; Rüyada beyaz elbise görmek beyaz elbiseyi giyen kişi için saflığa ve temizliğe işaret etmektedir. Rüyada görülen beyaz elbise, kişinin elbiseyi giymesi halinde aile çevresinde, arkadaş çevresinde, akraba çevresinde ve iş çevresinde güvenilen saygı duyulan biri haline gelmesine işarettir. Beyaz rengi rüyalarda hayra işaret eder. Rüyalarda beyaz elbise için yapılan yorumlar  elbisenin dikilmesi, satın alınması, hediye edilmesi, giyilmesi gibi durumlarda farklı şekillerde tabir edilmektedir.

Rüyada Siyah Elbise Görmek; Rüyada siyah elbise görmek aşk hayatının yolunda olduğuna, fakirlikten kurtulmaya, üne sahip olunacağına, getirili atılım gerçekleştireceğine, sağlığını kazanmaya, tertemiz zenginliğe, becerili bir kişiye, iyi işlere, rahata, taleplerin gerçekleşeceğine, duygusal külfeti olan yabancıdan uzaklaşılacağı na delalet eder.

Rüyada Elbise Denemek; Rüyada elbise denemek  maddi külfeti bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, iyi zamanlara, becerikli bir kişiye, getirili işlere, mutluluğu bulmaya, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici haber almaya, güzel talihe, ticari getirisi yüksek girişimler gerçekleştireceğine, ferahlamaya, kazanılan mala delalettir.

Rüyada Elbise Diktirmek; Rüyada elbise diktirmek  ilişkisinin iyi olacağına, mutluluğa kavuşmaya, rahata, yüksek mevkiye gelineceğine, hoşsohbet genç insana, bereketli günlere, paraya gelecek fazlalığa, kazancın verimli olacağına, varlıklı tanıdığa, bol berekete, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine işarettir. Rüyada elbise diktirmek ayrıca kıymet yitirmeye, parasal sıkıntıya, mes’uliyetten ötürü mağdur olmaya, düşmanlıktan emin olmaya, sıhhatin kötüleşeceğine işarettir.

Rüyada Elbise Çıkarmak; Rüyada elbise çıkarmak  bir kaç gün içinde alınacak iyi haber duymaya, şöhrete erişileceği ne, mülke gelecek artışa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mutluluğa kavuşmaya, dostluklarında muvaffakıyete, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, ferahlamaya, temiz nimete, sevince, istenilen kuvvete ermeye işaret eder.

Rüyada Elbise Yıkamak; Rüyada elbise yıkamak  dinde sahihliğe işarettir. Rüyada sarı renkli bir elbiseyi yıkadığını veya o elbisesinin sarılığını giderdiğini gören kimse, hastalıktan kurtulur. Bazı tabirciler Rüyada elbise yıkamak, borcu ödemeye işarettir, bazıları da gizli olan şeylerin açığa çıkmasına işarettir.

Rüyada Islak Elbise Görmek; Rüyada ıslak elbise görmek birikmiş paraya, güvende yaşamaya, dostluklarında tatmine, şöhrete kavuşmaya, gelirin verimli olmasına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sevinmeye, zorluk çekmeden kazanılan servete, cömert yöneticiye, rahatlığa, maddi külfeti bulunan yabancıdan kurtulmaya işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.