Rüyada “ Ele Kına Yakmak ” Görmek

Ele Kına Yakmak
Rüyada ele kına yakmak, gönülden geçene ulaşmaya, yaşamınızın hayırlı bir yol üzerine olduğuna rivayet edilmiştir.

Rüyada ele kına yakmak, gönülden geçene ulaşmaya, yaşamınızın hayırlı bir yol üzerine olduğuna rivayet edilmiştir. Gören kişi için neşe ve huzur bulacağı güzellikler yaşayacağına, hayırlı haberler almasına delalet eder. Salih rüyalardan olup, alimler nazarında dert ve tasadan uzaklaşıp, rahata ve gönülde olana ulaşmak olarak tabir edilmiştir. Bekar bir hanımın bu rüyayı görmesi, karşısına çıkacak güzel bir kısmete, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine yorumlanır. Evli bir kadın için ise, eşinden hayır görmesine, eşinin düş sahibine beslediği sevgi ve saygıya yorulur. Aynı zamanda güzel bir yuva ve hayırlı evlatlara sahip olmaya, beklenen bir haberin kısa zaman içinde ulaşacağına yorumlanmıştır. Kişi rüyasında eline kına yakıp tutmadığını görür ise, hayal kırıklığı ve hüsran yaşayacağını bildirir. Rüyada ele kına yakmak, ile ilgili farklı terimler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Görmüş olduğunuz rüyaları yorumlanması için bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Ele Kına Yakmak İslami

Rüyada ele kına yakmak islami yorumuna göre, verilen bir sözün yerine getirildiğine, adağın kabulüne işaret eder. Hakka olan bağlılığa, kadere olan imana ve teslimiyete delalet eder. Bu rüyayı gören kişi için kısmet ve hayır bulacağı kişi ve olaylar ile karşılaşacağına tabir edilmiştir. Bazen de çıkılacak bir yolculuğa ve bu yolculuktan eli dolu gelmeye, güzel ve temiz rızıklar edinmeye yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Eline Kına Yakması

Rüyada erkeğin eline kına yakması, tanınan biri olmaya, sürdürülen bir işte deyim yerinde ise parmak ile gösterilmeye işaret eder. Bekar bir erkeğin bu rüyayı görmesi, yakın zaman içinde gönlünü birine kaptırıp, söz yada nişan yapacağına tabir edilir.

Rüyada Sakala Kına Yakmak

Rüyada sakala kına yakmak, dinde takvaya, sünnete uygun bir yaşam sürmeye işaret eder. Allah yolunda olmaya, yapılan işlerde Allah rızasını gözetmeye delalet eder. Aynı zamanda maneviyata verilen değer ve öneme yorumlanır.

Rüyada Saça Kına Yakmak

Rüyada saça kına yakmak, güç ve kuvvet kazanmaya, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya size art niyet besleyenlere karşı üstün olmaya, iş yaşamınızda rakiplerinize karşı kazanım elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Ayağa Kına Yakmak

Rüyada ayağa kına yakmak, girişilen bir işte sona yaklaşmaya, çıkılan bir yolculuğun son bulmasına işaret eder. Alınan bir karara ve bunu eksiksiz bir şekilde uygulamaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.