Rüyada “ Elek ” Görmek

Elek
Rüyada elek görmek, ortaya koyulan her işte en ufak ayrıntıları dahi hesaplamaya, deyim yerinde ise, yaş tahtaya basmayan biri olduğunuza işaret eder.

Rüyada elek görmek, ortaya koyulan her işte en ufak ayrıntıları dahi hesaplamaya, deyim yerinde ise, yaş tahtaya basmayan biri olduğunuza işaret eder. Görülen bu rüya başarı merdivenlerinde yavaş yavaş fakat daimi olmaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yarınları için birikim ve hazırlık içinde olmalarına, yaşanan sıkıntıları göz önüne getirerek bir daha aynı hataların yapılmayacağını bildirir. Bazı tabircilere göre ise, gereksiz bir olayı fazlası ile irdelemeye, büyütmeye, ağrımayan başınızı ağrıtmaya rivayet edilmiştir. Gören kişinin yok yere canını sıkmasına, bazen hayatı akışına bırakması gerektiğini bildirir. Bazen de kişinin yakın çevresi yada güven duyduğu biri tarafından iftiraya uğraması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada elek görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere çekinmeden iletebilir, yorum talebinde bulunabilirsiniz. Dinirüyatabirleri ailesi olarak rüyalarınızı her zaman yorumlamaktan memnuniyet içerisindeyiz.

Rüyada Elek Görmek Ne Demek

Rüyada elek görmek, rüya sahibinin iş yada sosyal yaşamı içinde karşısına çıkacak deneyimli ve yol gösterici birine işaret eder. Bu kişi sayesinde amaç ve hedeflerinize ulaşmak sizin için dahada kolay olacağına delalet eder. Bazen de olumsuz içeren bu rüya arkadaşlarınız tarafından küçük düşürülmeye, zan altında yada iftiraya uğramaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Un Eleği Görmek

Rüyada un eleği görmek, düş sahibinin kendisine fayda sağlamayacak, maddi olarak kayıp göreceği işler ile meşgul olmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya hatalı bir yol üzerine olmanıza, bir an önce kendinize çeki düzen vermeniz gerektiği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Kalbur Elek Görmek

Rüyada kalbur elek görmek, işin erbabına, zanaat sahibine ve hakkı batıldan ayırmaya işaret eder. Gören kişinin sürdürdüğü yaşamı ve karakteri sayesinde toplum nazarında itibar görmesine yorulur. Aynı zamanda kötü olanı terk edip, iyiye yönelmek olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Elek Asmak

Rüyada elek asmak, belli bir olgunluğa ulaşmaya, boş ve gereksiz işlere yüz çevirmeye işaret eder. Gören kişi için yaşının kemale ermesine, artık doğru ve yanlışı birbirinden ayırabilecek kapasitede olduğunu gösterir.

Rüyada Kum Eleği Görmek

Rüyada kum eleği görmek, düşte görülen kum dünya malı olarak yorumlanır. Bu kumu elediğini görmeniz helalden haramı ayıklamaya, gereken hassasiyeti göstermeye rivayet edilir.

Rüyada Un Elemek

Rüyada un elemek, şeriate uygun bir yaşam sürmeye, hakka olan bağlılığa işaret eder. Bu yolda uğraş vermeye, insanlara faydalı işler içinde olmaya delalet eder. Ayrıca aldığınız kararlarda Allah rızasını gözetmeye, vicdani sorumluluklara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.