Rüyada “ Elektrik Çarpması ” Görmek

Elektrik Çarpması
Rüyada elektrik çarpması görmek, normal bir düzen içinde giden yaşamın bir anda alt üst olmasına, bela ve musibetler ile karşı karşıya kalmaya yorulur.

Rüyada elektrik çarpması görmek, normal bir düzen içinde giden yaşamın bir anda alt üst olmasına, bela ve musibetler ile karşı karşıya kalmaya yorulur. Gören kişi için hayır içermeyen bu rüya kötü durumlar yaşamaya, üst üste gelen sorunlara delalet eder. Bu rüyayı görenler için zor durumların yaşanacağına, maddi ve manevi olarak kayıplar yaşanacağı bir dönem geçirmeye tabir edilmiştir. Bazen de özen gösterilip değer verilen bir işten beklenilen başarının alınamamasına, hayal kırıklığı ve hüsran yaşamaya rivayet edilir. Sıkıntılar ile boğuşmak durumunda kalan rüya sahibinin, keyfinin kaçacağına, moralinin bozulup, sağlık sorunları yaşayacağına yorulur. İnsanlar arasından uzaklaşmak zorunda kalacak kişinin, kendisini toparlamak için uzun bir müddetin geçeceğini bildirir. Rüyada elektrik çarpması görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Elektrik Çarpması Görmek Nedir

Rüyada elektrik çarpması görmek, varlık içindeyken darlığa düşmeye, sağlıklı iken hastalığa yakalanmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya güven duyup, bağlandığınız kişilerce ihanete uğramaya, yakın çevreden görülecek sorunlara delalet eder. Rüya sahibi için uyarı olan bu rüya, sıkıntı içine düşmeden gerekli önlemlerin alınması gerektiğine, bilginiz olmadığı ve risk alınarak yapılacak işlerden uzak durulması gerektiğini bildirir.

Rüyada Elektrik Çarptığını Hissetmek

Rüyada elektrik çarptığını hissetmek, ikaz anlamı taşıyan bu rüya, başa gelebilecek sorunlara tabir edilir. Gören kişi için attığı hataları adımlara, sorumsuzca aldığı kararları gözden geçirmesi gerektiğine yorulur. Görülen bu rüya yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlem alınması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Elini Elektrik Çarpması

Rüyada elini elektrik çarpması, yapılan işlerde hakkın ve adaletin gözetilmesi gerektiğini bildirir. Gördüğünüz bu rüya kazancınızda haram var ise, bir an önce hatanızdan dönmeniz gerektiğine, bu şekilde kazanılan rızkın size fayda sağlamayacağını bildirir.

Rüyada Başkasını Elektrik Çarptığını Görmek

Rüyada başkasını elektrik çarptığını görmek, değer verdiğiniz kişiler ile aranızı bozmak, nifak sokmak isteyenlerin olacağına yorulur. Gördüğünüz bu rüya dedikodu ve yalan sözlere inanılmaması gerektiğine, sizin iyiliğinizi istemeyen kişilerin oyun ve tuzaklarına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.