Rüyada “ Elektrik Kesilmesi ” Görmek

Elektrik Kesilmesi
Rüyada elektrik kesilmesi görmek, gerçekleşmesi için umut edip beklenti içinde olduğunuz bir takım gelişmelerin hüsran ve hayal kırıklığı ile sonuçlanmasına yorulur.

Rüyada elektrik kesilmesi görmek, gerçekleşmesi için umut edip beklenti içinde olduğunuz bir takım gelişmelerin hüsran ve hayal kırıklığı ile sonuçlanmasına yorulur. Gören kişi için iş veya sosyal yaşamına dair, üzüntü içinde olacağı, moralinin bozulacağı bazı aksaklıklar yaşanacağına delalet eder. Işık ve elektrik aydınlık günler geçirmeye tabir olunduğundan, kişinin rüyasında elektrik kesintisi görmesi, zorluk ve sıkıntıya, darlığa düşmeye rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya yaklaşacak sorunlar için kişiye uyarı olarak görünür. Rüya sahibinin bu durumlara karşı elinden geldiğince önlem alması gerektiğine, yaşanacak problemleri en aza indirmek için son fırsatın olduğunu bildirir. Aynı zamanda aile içi küslük ve dargınlığa, huzurun ve dirliğin zarar görmesi olarak da yorumlanır. Dikkat edilmesi gereken bir rüya olup, son zamanlarda atılan adımlara özen gösterilmesi gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada elektrik kesilmesi görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Elektrik Kesilmesi Görmek Nedir

Rüyada elektrik kesilmesi görmek, üzerinde çalışılan emek verilen bir işin engeller ile karşılaşacağına işaret eder. Görülen bu rüya hayali kurulan ve çok istenilen bir olay yada iş için bir süreliğine hayallerin ertelenmesi gerektiğine delalet eder. Ayrıca kişinin elinde olmadan gelişen kötü olayların, rüya sahibini derinden etkileyeceğine, ümitsizlik ve tasaya gireceğine yorumlanır.

Rüyada Elektriklerin Gitmesi

Rüyada elektriklerin gitmesi, kişinin hayat enerjisini kaybetmesine, duygusal olarak büyük bir boşluk içinde olmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yaşadıklarınızın ağır geleceği, üst üste yaşayacağınız problemlerin varlığına yorulur. Rüyada elektriklerin geri geldiğini görmek, beklenmeyen bir anda gelecek, güzellik ve maddi kazançlara yorumlanır.

Rüyada Sokakta Elektrik Kesilmesi

Rüyada sokakta elektrik kesilmesi, yaşanılan toplumda görülecek sıkıntı ve felaketlere işaret eder. Gördüğünüz bu rüya kaos ortamına, kıtlık ve pahalılık yaşanacağı olarak da tabir edilir. Aynı zamanda durgun bir piyasa ve fiyatların artmasına delalet eder.

Rüyada Elektrik Kesilmesi Ve Mum Yakmak

Rüyada elektrik kesilmesi ve mum yakmak, uzun süredir yaşanan maddi ve manevi sorunlara karşı ufakta olsa bir umut ışığı bulmaya işaret eder. Ayrıca gören kişi için tam her şey bitti derken umut edilmeyen bir yerden gelecek yardım ile ayakta kalmaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.