Rüyada “ Elin Kesilmesi ” Görmek

Elin Kesilmesi
Rüyada elin kesilmesi, islam alimleri tarafından hayra yorumlanmamış olup, kişinin işlediği günahlara, harama olan meyline işaret eder.
Etiketler:

Rüyada elin kesilmesi, islam alimleri tarafından hayra yorumlanmamış olup, kişinin işlediği günahlara, harama olan meyline işaret eder. İslami anlamı olarak, manevi yaşama olan uzaklığa, kişinin imanında ki zayıflık olarak yorulur. Rüyada elinin kesildiğini gören kişi, düşeceği sıkıntıya, maddi ve manevi yorgunluk içinde olmaya delalet eder. Rüyada elinin ve ayağının kesildiğini görmek ise, haksız kazanç elde etmeye, hakkınız olmayana göz dikmeye tabir edilir. Çapraz bir şekilde elinin ayağının kesildiğini görmek, dünya hayatına aldanmaya, gösteriş ve kibre, münafık davranışlara yorumlanır. Aynı zamanda kötü niyete, kişinin kendinde olmayan bir kötülüğün hasıl olacağına yorumlanmıştır. Rüyada ellerin cellat tarafından kesildiğini görmek, hor görülmeye, yapılan kötü ameller yüzünden dışlanmaya rivayet edilmiştir. Bazı tabircilere göre ise, yakın birinin vefatının gerçekleşeceğine, ayrılık ve sıkıntılı bir süreci bildirir. Ayrıca sevip, sayılan biri ile yaşanacak kırıcı bir tartışmaya, yolları ayırmayı gösterir. Rüyada elin kesildiğini görmek ile ilgili farklı yorumları yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Elin Kesilmesi Ne Demek

Rüyada elin kesilmesi, başkasının rızkına ve kazancına göz koymaya, Allah katında hoşnut olunmayacak bir iş içinde olduğunuzu gösterir. Küfre girmeye, yapılan işlerin hatalı ve size zarar vereceği olarak da yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya, bir an önce gidilen yoldan dönülmesi gerektiği ve tövbe edilmesini bildirir. Böyle devam edildiği sürece başınızın sıkıntı ve beladan kurtulmayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Elin Koptuğunu Görmek

Rüyada elin koptuğunu görmek, uzun süredir büyük umutlar beslenerek girilen bir işten hayal kırıklığı yaşamaya delalet eder. Görülen bu rüya, maddi anlamda beklenmedik yıkıntılar almaya, mali daralmaya tabir edilir. Zarar görmeye, düzenin bozulmasına, güven duyulan birinden görülecek sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Bir Uzvun Kesildiğini Görmek

Rüyada bir uzvun kesildiğini görmek, kesilen uzvun mahiyetine göre farklı tabirler içermektedir. Rüyada burun yada kulakların kesildiğini görmek, kötü söze, üzücü habere, hoş olmayan duyumlara tabir edilir. Rüyada parmakların kesildiğini görmek, işten ayrılmaya, dara düşmeye, geçim zorluğuna yorulur. Cinsel uzuvların kesildiğini görmek, gerçek yaşamda da sağlık sorunları yaşamaya yorumlanmıştır.

Rüyada Parmak Kesilmesi Görmek

Rüyada parmak kesilmesi görmek, atılan hatalı bir adımdan dolayı pişmanlık duymaya, vicdanen rahatsızlık duymaya delalet eder. Rüyada parmağının kesildiğini görmek, bekar kişiler için evlilik arefesinde olunan birinden ayrılmaya rivayet edilir.

Rüyada Bacak Kesilmesi Görmek

Rüyada bacak kesilmesi görmek, beklenmedik sorunların kişiyi moralmen zora sokacağına yorulur. İşveren için yanında çalışanların ücretini karşılamayacak durumlar yaşamaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.