Rüyada “ Elma ” Görmek

Elma
Rüyada elma görmek hayırlı rüyalardan birisidir. Genelde bu tarz rüyaları evli çiftler ya da evlenmek üzere olan kişiler görür.

Rüyada Elma Görmek; Rüyada elma  görmek  hayırlı rüyalardan birisidir. Genelde bu tarz rüyaları evli çiftler ya da evlenmek üzere olan kişiler görür. Görülen bu rüyanın manası evli çiftlerin hanesinde huzurun muhabbetin erkanın aynı zamanda bereketin olacağına delalet etmektedir.Bekar bir kimsenin rüyasında elma görmesi hayırlı bir evlilik yapacağına ve evliliğinde mutlu mesut bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada  Elma Yediğini Görmek;Rüyada elma yemek rüya sahibine hayırlı kısmetler geleceğine ve maddi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. aynı zamanda rüyada elma yemek hayırlı bir evlada da işaret etmektedir . bazı yorumlar da ise rüyada elma yediğini gören kişi maneviyatı yüksek nur yüzlü ilmi olan bir kimseden hayırlı bir yardım alacağı nada yorumlanmıştır. Dini rüya yorumlarında elma yediğini görmek nasibinin ve kısmetinin geldiğine işarettir.

Rüyada Elma Topladığını Görmek; Rüyada elma toplamak rüya sahinin malının ve servetinin artacağına işaret eder. Rüyada toplanan elmalar rüya sahinin kısmetinin olduğuna ve bu kısmeti sayesinde maddi ve manevi sıkıntılardan arınacağına bolluğa ve zenginliğe kavuşacağına yorumlanır.Rüyada elma toplamak kısaca kazanç kapılarının açıldığına rızkının genişlediğine ve ummadığın yerden nasibinin geleceğine tabir edilir.

Rüyada Elma Ağacı Görmek; Rüya da elma ağacı görmek haneye girecek olan huzurun muhabbetin olduğu ve tüm sıkıntılardan dertten kederden kurtulacağımıza yorumlanır.Rüyada gördüğünüz elma ağacı ailenizi temsil eder.

Rüyada Elma Ağacı Dikmek;Rüyada elma ağacı diktiğini görmek sağlıklı huzurlu bol bereketli ve maneviyatı kudretli olan bir ailenin kurulacağına ve hayırlı bir evlilik yapılacağına yorumlanır.Aynı zaman da rüyada ağaç dikmek sevabı Allah katında daim olan bir hayır işleyeceğin ize ve bu işlediğiniz hayrın ölünceye kadar sizin olacağına işaret eder.

Rüyada Ekşi Elma Yeğini Görmek;Rüyada ekşi elma yemek hane içinde yaşanacak olan tatsızlıklara ve bu sebepten dolayı ailenin bağlarının kopacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Ağaç Görmek Ve Dikmek Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Alper tunga dedi ki:

    Hayırlı haftalar hocam Allahın selameti üzerinize olsun hocam benim rüyam; Rüyamda elma bahçesindeyim biribirinden guzel kirmizi, yeşil elmala var her ağaçtan elma topluyor sepetime atıyordum bahçenin köşesinde iri gövdeli yaşlı ağaç vardı ağaca çıkıp elma almaya çalışırken tanımadığım insanlar gördüm bana uzaklaşmanmi söylüyorlardı