Rüyada “ Elmas ” Görmek

Elmas
Rüyada elmas görmek rüyada elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir. Rüyada elmas görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder.

Rüyada Elmas Görmek; Rüyada elmas görmek  rüyada elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir. Rüyada elmas görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. Rüyada elmas görmek mağrur ve kibirli, görünüşten başka hiç bir meziyeti olmayan, aksine zarar verici, gösterişe meyyal bir kadınla yorumlanır.Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle; erkek ise anlayışlı, duygusal biriyle evlenecek anlamındadır. Rüyada elmas görmek, zenginliğin ve saygınlığın işaretidir.

Rüyada Elmas Almak; Rüyada elmas almak  iyi bir geleceğe, şana sahip olunacağına, kazanca gelecek berekete, iş yerinde terfiye, kısa zamanda duyulacak mutlu edici gelişmelere, dingin bir hayat sürdüreceğine, duygusal külfeti olan dosttan uzak durmaya, isteklerin hayata geçeceğine, külfetsiz kazanılan paraya, sevince kavuşmaya, sözünü tutacağına delalettir. Rüyada elmas almak  olumsuz anlamda saklanan sırların açığa döküleceğine, sıkıntılı yaşama, korkuya olmasına, sıkıntıdan sıyrıla mamaya, sevimsiz bir vaziyete düşmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Elmas Yüzük Görmek; Rüyada elmas yüzük görmek rüya sahibinin yüksek makam, mevki ve rütbe elde etmesine bu bu yerlere gelmek için göstereceği çabaya, rüyada elmas yüzük yapılan işlerden elde edilecek olan kazanca, itibar sahibi kimseye, güce ve iktidara, büyüklüğe, zenginliğe ve servet sahibi olmaya yorumlanabilir. Rüyada elmas yüzük takmak iş hayatından karşınıza çıkacak olan güzel fırsatlara ve bu fırsatlar çeşitli girişimlere dönüştürmeye, bazen rüyada elmas yüzük taktığını görmek görünüşü ile göz alıcı ancak yetenekleri sınırlı iyi olmayan bir bayana tabir edilebilir.

Rüyada Elmas Küpe Görmek; Rüyada elmas küpe görmek rüya sahibinin malından ya da parasından vereceğine tabir edilir. Rüyasında elmas küpe gören kişi, kendisi için paradan daha kıymetli olamayacak bir kimseye el uzatacak ve onu büyük bir batağın içinden çekip çıkaracaktır. Rüyada elmas küpe görmek düşkünlükten sıyrılmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, emniyette hissetmeye, paraya gelecek fazlalığa, getirili uğraşlara gireceğine, istenilen bir mutluluğa, becerili bir kişiye, kolay kazanılan mülke, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, zenginliğe, mutluluk dolu geleceğe delalettir.

Rüyada Elmas Madeni Görmek; Rüyada elmas madeni görmek dostlarıyla yaşamaya, verdiği sözüne bağlı olacağına, ikili ilişkilerde tatmine, cömert akrabaya, şana kavuşmaya, taleplerin gerçekleşeceğine, hoşgörülü genç akrabaya, iyi yarınlara, sağlıklı bir ömre, kısa zaman da öğrenilecek hayırlı havadise, güzel talihe yorumlanmaktadır. Rüyada elmas madeni görmek  bunlarla birlikte ticaret alanında başarısızlığa, korktuğu şeyden emin olmaya, üzüntü duymaya, kıymet yitirmeye, kötülük görmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Pırlanta Görmek; Rüyada pırlanta görmek ilgi alanlarında gösterilecek üstün başarıya, yeteneklerin fakına varılıp ön plana çıkarılmasına, hobilere, eğlenceye, rüya sahibini iyi hissettirecek alanlara yoğunlaşmasına tabir edilir. Rüyada pırlanta görmek bazen de sahip olduğu mal varlığıyla övünen, her şeyin para ve eşya olduğunu düşünen bir kişi ile tabir edilir ve bu kişinin takılarıyla ve ziynet eşyaları ile başkalarına nispet yapan ve bunu da marifet sayan bir kadın olduğu ile tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.