Rüyada “ Emanet ” Görmek

Emanet
Bir kimsenin, rüyada emanetini bir ölüye bırakması, o kimsenin sırrını gizleyip, ifşa etmeyecek bir kimseye söylemesini veya emanetin zayi olmasını ifade eder.

Rüyada Emanet Bırakmak ; bir şahsa emanet mal bırakması, o bırakılanın bırakanın bir sırrına vakıf olmasını ifade eder. Bir kimsenin, rüyada emanetini bir ölüye bırakması, o kimsenin sırrını gizleyip, ifşa etmeyecek bir kimseye söylemesini veya emanetin zayi olmasını ifade eder. Rüyada emaneti bir hayvana bırakmak da böyledir.

Rüyada Güvenmediğin Birine Emanet Bırakmak ; onu korumaya ehil olmayan bir kimseye bırakılması; sırrım ifşa edeceği birisine söylemesini ifade eder. Bir kimsenin rüyasında; cüzdanını bir adama emanet bıraktığını görmesi, onun o adama sırlarını söylemesini ifade eder. Bazen; kendisine emanet bırakılan kimse, galip ve emanet bırakandan mağlup kabul edilir.

Rüyada Eşine Emanet Verdiğini Görmek ; eşine bir şeyi emanet bıraktığım ve eşi de onu muhafaza ettiğim görürse; eşinin hamile kalmasını ifade eder. Rüya görenin; eşinin emaneti ona iade ettiğini veya söylediği sırrını ifşa ettiğini görmesi, hamile olmamasını ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.