Rüyada “ Emzirmek ” Görmek

Emzirmek
Rüyada emzirmek ve görülen bu rüyada kendi bebeğinizi emzirdiğinizi görmeniz ileride çocuğunuzun rızkı geniş ve işlerinde başarılı ve mevki sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Çocuk Emzirmek; Rüyada çocuk emzirmek hayırlı bir rüya değildir.Bazı rüya yorumlarında çocuk emzirmek rüya sahibinin hapse gireceğine yorumlanmıştır.Bazı rüya yorumlarında da rüya sahibinin hastalık giçireceğinede tabir edilmiştir.

Rüyada Emzirmek; Rüyada emzirmek ve görülen bu rüyada kendi bebeğinizi emzirdiğinizi görmeniz ileride çocuğunuzun rızkı geniş ve işlerinde başarılı ve mevki sahibi olacağına delalet eder. Diğer bir tabirde ise Bir kadının rüyada bebek emzirdiğini görmek, kimi zaman çocuk sahibi olma isteğini ifade etse de, çoğunlukla sorumlulukların bilincinde olmak ve başkalarının güvenini kazanmak biçiminde yorumlanır. Erkekler için bebeğini emziren bir kadın görmekse, cinsellikle ve cinsel isteklerle ilişkili düşünülür.

Rüyada Erkeğin Çocuk Emzirmesi; Rüyada erkeğin çocuk emzirdiğini görmesi rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağı ve sıkıntılı zor bir dönemin içine gireceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Süt Emmek; Rüyada süt emmek, rüyada kendisinin süt emdiğini gören rüya sahibinin hapse gireceğine delalet eder.Bazı rüya tabirlerinde ise rüyada süt emmek başkalarından gelecek olan maddi yardımlara yorumlanır.Rüyada bir hayvanın memesinden süt emdiğini görmek ise rüya sahibinin rızkının artacağına ve maddi manevi berekete kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Emzirmek Dini Rüya Tabirleri

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.