Rüyada “ Enkaz ” Görmek

Enkaz
Rüyada enkaz görmek rüya sahibinin aklında ve fikrinde düşündüğü bir takım işlerin gerçekleşemeyeceğine yorumlanır

Rüyada Enkaz Görmek; Rüyada enkaz görmek rüya sahibinin aklında ve fikrinde düşündüğü bir takım işlerin gerçekleşemeyeceğine yorumlanır.O neden le görülen bu rüya hayırlı bir haber olarak verilmez.Rüyada enkaz görmek elinizde olan kısmetleri kaçıracağımıza ve bir takım maddi zorluklarda yaşayacağınıza yorumlanır.Bazı rüya yorumlarında bir bina, uçak ya da gemi enkazı görmek, planlarımızla ilgili olarak bir yerlerde hata yaptığımızı ve bu hatayı bulmamız, düzeltmemiz gerektiğini vurgular. Aynı zamanda, üzerinde çalıştığımız işlerin bir biçimde kontrolümüzden çıkmamasına dikkat etmemiz yönünde bir uyarıdır.

Rüyada Enkaz Altında Kalmak;Rüyada enkaz altında kaldığını görmek hayalini kurduğunuz işlerin gerçekleşmeyeceği ve bir takım engeller yaşayıp maddi zorluklar göreceğinize işaret eder.Bu rüya rüyada enkaz görmek ile aynı tabir dedir.

Rüyada Enkazdan Kurtulmak;Rüyada enkazdan kurtulduğunu görmek bulunduğunuz maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulup huzura kavuşacağınıza kısmetlerin izin açılıp bolluğa ereceğinizi yorumlanır.Bu görülen rüya enkaz ile ilgili görülen rüyalardan en hayırlısı ve müjdecisi olarak bilinir.

Rüyada Yıkıntı Görmek; Rüyada yıkıntı görmek rüya sahibini takip eden musibetlerin olduğu ve bu neden ile malında kayıp yaşayacağına maddi ve manevi huzursuzluklar yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Yıkıntı Altında Kalmak;Rüyada yıkıntı altında kaldığını görmek maddi zorluklar çekip servetinizin bir bölümünü kaybedeceğinizi işaret eder.Gördüğünüz bu rüya yıkıntı görmek le ilgili olup musibetlerin peşinizi bırakmayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Yıkıntı Ev Görmek; Rüyada yıkıntı harabe ev görmek görülen o hanede sıkıntı ve üzüntülerin yaşanacağı bir takım üzücü haberler alıp hane içinde muhabbetsiz olunacağına yorumlanır.

Rüyada Tarihi Yıkıntı Görmek ;Rüyada tarihi yıkıntı ev görmek rüya sahibinin uğursuz ve hayırsız bir emanetin eline geçmesi halinde tüm musibetleri üzerine çekeceğine delalet eder.Görülen bu tarz rüyalar Allah’ın izni ile haram maldan korunduğunuz yorumlanır.

Rüyada Deprem Görmek dini rüya yorumu ve anlamı

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.