Rüyada “ Erik ” Görmek

Erik
Rüyada görülen erik eğer mevsim zamanın da görülmüş ise hayırlı olup umulmadık yerden gelen kazanca mala mülke yorumlanır.

Rüyada Erik Görmek;Rüyada erik görmek ile yapılan rüya yorumları görülen rüyanın vaktine göre yorumlanır.Rüyada görülen erik eğer mevsim zamanın da görülmüş ise hayırlı olup umulmadık yerden gelen kazanca mala mülke yorumlanır.Eğer gördüğünüz rüya erik mevsiminde değil iseniz hastalığa ve sıkıntıya üzüntüye düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Erik Toplamak; Rüyada erik topladığını görmek hayırlı bir rüyadır rüya sahibinin aklında ve kalbinde olan isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Erik Yemek; Rüyada erik yediğini görmek rüyayı gören kişi hasta ise sağlığına yani şifaya kavuşacağına yorumlanır.Rüya sahibinin sağlık sorunları yok ise aileden gelecek olan bir mala yani servete yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Erik Görmek; Rüyada kırmızı erik görmek rüya sahibinin yeni bir işe gireceği ve girmiş olduğu bu iş de başarıya makama ve mevkiye kavuşacağına yorumlanır.Görülen bu rüya hayırlı bir haber olarak bilinir ve hak sahiplerinin gördüğü rüyalardan birisidir.

Rüyada Ekşi Erik Görmek; Rüyada ekşi görmek yada rüyada ekşi erik yemek rüya sahibinin zorluklar ile elde edeceği bir maldan yada kazandığı paradan hoşnut olmayıp rahatsız olacağı vicdani rahatsızlık yaşayacağı bir malın eline geçeceğine işaret eder.

Rüyada Tatlı Erik Görmek; Rüyada tatlı erik görmek hayırlı bir yerden kazanç sağlayacağınıza ve bol rızka mala ve servete yorumlanır.Bu rüyada görülen eriğin rengi ne olursa olsun hayırlara ve sıkıntılardan kurtuluşa yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.