Rüyada “ Erkek Kedi ” Görmek

Erkek Kedi
Rüyada erkek kedi görmek neye delalet eder. Rüyada erkek kedi görmek İslami anlamı nedir? Rüyada erkek kedi diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Erkek Kedi Görmek

Rüyada erkek kedi görmek; güç, kudret anlamına gelen bu rüya kişinin dik duruşu ve azimli çalışmaları sayesinde ileriye dönük sağlam adımlar atarak kendisini ve ailesinin geleceğini güvence altına alacak başarılı işler yapmasına, sevdiği insanlarla fikir alış verişine girerek ileriye dönük yapacağı işte kişilerin gönül rızasını alacağına, hayır getirecek bir çok işe vesile olarak ihtiyaç sahibi bir çok kimseye ön ayak olacağına yorumlanır. Rüyasında erkek kedi görmek ya da sevmek, eğer görülen rüya işle alakalı ise kişinin iş ortamında ona yakınlık gösteren dost gibi davranan kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine, eğer hane içiyle alakalı bir rüyaysa kişinin yakın zaman da nur topu gibi bir oğlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kedi Sevmek Görmek

Rüyada erkek kedi sevdiğini görmek; sevineceğiniz, mutlu olacağınız bir haber alıp tüm sıkıntılarınızı bir anda unutacağınızı, çocuklarınız adına duyacağınız güzel haberle gururlanıp, ailenize ve sevdiklerinize karşı duygularınızın artacağına, hayatın sıkıntılarını bir kenara bırakıp manevi hayatın sonsuzluğuna yöneleceğinize elinize geçen maddi değerleri ihtiyaç sahiplerine vererek hayatın maddiyattan ibaret olmadığını bir daha gözlemleyeceğinize yorumlanır.

Rüyada Erkek Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada erkek kedi yavrusu görmek; sevdiğiniz kişiler olduğunu ancak sizin o sevdiğiniz kişileri ihmal ettiğinizi, yeteri kadar arayıp sormadığınız veya ilgilenmediğinizi ifade eder. Rüyada görülen erkek yavru kedi bağımsızlığa doğru bir geçiş aşamasında olduğunuzu temsil eder. Bu bağımsızlık hayatınızın büyük bir kısmını etkileyeceği gibi basit kararlarınızla ilgili de olabilir. Görülen bu rüya aynı zaman da hane içinde hayırlı haberler almaya, bekar kimseler için kısmet kapılarının açılıp dünya evine girmesine işaret ederken evli kimseler içinse doğacak sağlıklı hayırlı evlada işaret eder.

Rüyada Erkek Kedinin Doğurması Görmek

Rüyada erkek kedinin doğurduğunu görmek; rüya sahibinin iş hayatının aksiliklerle sürüp giderek yaptığı her işte mutsuz olacağına, başarısızlığın yakasını hiç bırakmayarak kısmetinin kapanacağına, ailesiyle ve sevdikleriyle düzeninin bozulup hanede kavganın ve tartışmanın hiç eksik olmayacağına yorumlanır. İslami rüya alimlerimize göre rüyada erkek kedinin doğurduğunu görmek, kişinin bir çok günaha nail olarak şeytanın yolunda hüküm süreceğine, Allah’ın buyruklarını görmezden gelerek kötülüğe, günaha, şerre işaret veren tüm günahlarını işleyeceğine ayrıca açılan kısmet kapılarını bir bir kapatarak sevgiden yana kendisine hayatta bağ kurmayacağına işaret edilir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek; rüyada görülen dişi kedi bazen iyiliğe bazen de kötü dosta işarettir. Gördüğünüz dişi kedi eğer ev kedisiyse, rüyanız sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı işaretidir. Gördüğünüz dişi kedi eğer sokak kedisiyse, etrafınızdan birinin tavır ve davranışlarının sonucu olarak sıkıntılı bir durumla karşılaşacaksınız demektir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek; rüya sahibinin iş hayatında kıskanılacak derecede başarılı olan bir kimseyle kısa süreli fikir uyuşmazlığına düşüp küçük çaplı sorunlar yaşayacağına, yakın bir aile dostunun kıskançlıkları yüzünden ailesiyle olan bağlantılarının kopup hane içinde ayrılıklara sebep olacağına insanlara karşı temkinli davranması gerektiğine işaret eder. Eğer kişi rüyasında bir kedinin, o evden bir şey alıp, çıktığını görürse, hırsız o evden bir şey götürür. Çeşitli yorumlara göre; rüyada görülen kedi eş için cefayı, evladı, düşmanlığı, hırsızlığı, zinayı, vefasızlığı, kovuculuk yapmayı, göz ve yaşa işaret eder. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada kedi görmek, haksız yollarla kazanç elde etmeye, doğruluktan şaşmaya, şeytana, hastalığa delalet eder.

Rüyada Erkek Kedi Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada  erkek kedi  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren erkek kedi  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Erkek kedi  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada erkek kedi görmek, yaşamınızda kararlarınızı özgürce veremediğinizi ve bundan dolayı rahatsızlık hissettiğinizi göstermektedir. Bu rüya kişiyi iş hayatında olumsuz yönde etkileyip yükselmesine izin vermeyecek sıkıntıların meydana getireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.