Rüyada “ Eroin ” Görmek

Eroin
Rüyada eroin görmek neye delalet eder. Rüyada eroin görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada eroin görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Eroin Görmek

Rüyada eroin görmek, rüyada eroin gördüğünü ya da kullandığını gören bir kimse kendini hayal dünyasında bulup tüm yaptıklarından haberdar olmayıp bilinçsizce hareket eder. Rüyada eroin kullanarak komaya girdiğini görmek  beklediği bir işin gecikeceğine, eroin satıcısı görmek, başarısızlığından dolayı duyduğu büyük bir hayal kırıklığına delalet eder. Rüyada eroin sattığını görmek, rüya sahibinin sağlığının bozulacağına, yakın zaman da tedavi göreceğine yorumlanır.

Rüyada Eroin Kullanmak

Rüyada eroin kullanmak, rüyada eroin kullandığını görmek eroin görmekle aynı anlamı içermektedir. Rüya sahibinin dünyayla ilişkisinin kopacağına belli bir süre kendisini hayal dünyasında göreceğine, gerçek olan tüm şeyleri kaybedeceğine işaret eder. Rüyada eroin kullanmak aynı zaman da rüyayı gören kişinin, kendisini duygusal açıdan boşlukta ve yalnız hissetmesine ve bazı duygularından yoksun kaldığını düşünmesine delalet eder.

Rüyada Eroin Satmak

Rüyada eroin satmak, rüyada eroin sattığını görmek, hastalığa ve kötülüğe işarettir. Kişinin başına uzun süre çilesini yaşayacağı sıkıntının geleceğine, büyük bir hastalık geçireceğine, maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüyada eroin satmak aynı zaman da hane içinde ayrılıkların yaşanacağına, kısa süreli iş seyahatlerine çıkılacağına, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak büyük bir sorun karşısında çözümsüz kalındığı için duyulacak üzüntüye ve çaresizliğe işaret eder

Rüyada Eroin Satıcısı Görmek

Rüyada eroin satıcısı görmek, rüyada eroin satıcısı gören bir kimse uzun süredir üzerinde çalışıp sonucunu beklediği bir işte başarı sağlayamayıp bütün emeklerinin boşa çıkıp hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı başarısızlığın hem hanesi içinde hem de iş ortamında olumsuz yönde etkileneceğine işaret eder. Rüyada eroin satıcısı görmek aynı zaman da büyük bir sorun karşısında çözümsüz kalındığı için duyulacak üzüntüye ve çaresizliğe işaret eder.

Rüyada Eroin Kullanarak Komaya Girdiğini Görmek

Rüyada eroin kullanarak komaya girdiğini görmek, rüyada bir kişinin eroin kullanarak komaya girdiğini görmesi gerçekleşmesi çaba sarf edilen bir işin ya da çalışmanın sonucunun epey bir süre gecikmesine delalet eder. Aynı zaman da kişinin yakın zaman da büyük bir rahatsızlık geçireceğine uzun süre hastahanede tedavi göreceğine yorumlanır.

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu kullanmak, rüyada uyuşturucu kullandığını görmek kişinin aile içinde büyük sıkıntılar yaşayacağına bu sıkıntıların hane içinde ayrılıkların yaşanmasına sebep vereceğine, kişinin vurdumduymazlığı ve bencil davranışları yüzünden sadece ailesiyle değil iş hayatında da büyük sıkıntılar yaşayacağına herkes tarafından sevilmeyen aksi kişi olarak görüleceğine işaret eder.

Rüyada Kokain Görmek

Rüyada kokain görmek, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen az olan kazancının artacağına, kısa sürede öğrenilecek müjdeli haber almaya, uğraş vererek kavuştuğu mülke, sıkıntıya düşerek istediği ganimete manasına gelir. Rüyada kokain görmek aynı zaman da  rüya sahibinin iyi niyetlerine karşı, güzel ve temiz düşüncelerine karşın art niyetlerle, yalanlarla, rüyalarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.