Rüyada “ Erzak ” Görmek

Erzak
Rüyada erzak görmek rüya sahibinin, parasal durumunda yaşanacak dalgalanmaya, yaptığı işlerin kesintiye uğrayacağına ve bir süre sonra eskisinden daha iyi işlere kavuşacağına delalet eder. Erzak görmek bolluğa ve berekete işarettir.

Rüyada Erzak Görmek;  Rüyada erzak görmek rüya sahibinin, parasal durumunda yaşanacak dalgalanmaya, yaptığı işlerin kesintiye uğrayacağına ve bir süre sonra eskisinden daha iyi işlere kavuşacağına delalet eder. İşlerin bozulmasıyla aile hayatında huzursuzluk yaşanacağına ama bu durumun kısa süreceğine yorumlanır.; Aynı zamanda Rüyada erzak görmek bolluğa ve berekete işarettir.

Rüyada Erzak Yüklü Araç Görmek; Rüyada erzak yüklü araç aldığını görmek rüyayı gören kişinin hanesinde ve iş hayatında yaşanacak olan bolluk ve berekete ve durumun uzunca bir süre devam edeceğine delalettir.

Rüyada Erzak Almak; Rüyada erzak aldığını görmek güvenli yaşamaya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir eşe, dostluklarında tatmine, hayırlı uğraşlara gireceğine, sevince kavuşmaya, istenilen güç sahibi olmaya, ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına, mutluluğa ermeye, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, akrabalarla yaşamaya delalettir.

Rüyada Erzak Satmak; Rüyada erzak sattığını görmek güvenli yaşamaya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir eşe, dostluklarında tatmine, hayırlı uğraşlara gireceğine, sevince kavuşmaya, istenilen güç sahibi olmaya, ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına, mutluluğa ermeye, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, akrabalarla yaşamaya delalettir.

Rüyada Erzak Dağıtmak; Rüyada erzak dağıttığını görmek sözlerin tutulacağına, getirili işler yapacağına, devlette mertebeye ulaşılacağına, emniyette olmaya, mutluluğa, akrabalarla yaşamaya, taleplerin yerine geleceğine, maddiyata gelecek berekete, anlayışlı genç adama, önemli kuvvete, bonkör akrabaya yorulur.

Rüyada Erzak Toplamak; Rüyada erzak topladığını görmek fakirlikten feraha çıkmaya, sağlığını kazanmaya, beklentilerin yerine geleceğine, arkadaşlarıyla yaşamaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi geleceğe, mutluluğa kavuşmaya, yüksek ticari kazançlara, şana kavuşulacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Kiler Görmek; Rüyada kiler görmek kişinin içinde gizlediği iyi ve kötü niyetlere, ahlak ve tabiatının güzellik ve çirkinliğine işaretle tabir edilir. Ünlü rüya alimlerine göre rüyada kiler görmek İhya;  Kişinin içinde gizlediği iyi ve kötü niyetlere, ahlak ve tabiatının güzellik ve çirkinliğine, Molla CamiRüyada kiler  görmek, meşakkat ve mihnetten sonra elde edilecek mala. Nablusi; Rüyada kiler görmek, rüya sahibinin başkasına yapacağı hileye veya bir kimsenin kahrından korkmasından dolayı ona sözle yapacağı hileye, Seyyid Süleyman; Rüyada kiler görmek; sır saklayan bir zevceyle tabir olunur. der.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.