Rüyada “ Eşinden Telefon Saklamak ” Görmek

Eşinden Telefon Saklamak
Rüyada eşinden telefon saklamak, genel olarak bu rüya kişinin psikolojik olarak aşamadığı sorunların temsil eder.
Etiketler:

Rüyada eşinden telefon saklamak, genel olarak bu rüya kişinin psikolojik olarak aşamadığı sorunların temsil eder. Eşiyle arasında güvensizlik problemi olduğunu ve sürekli bir şüphede olduğunu gösterir. Eğer sakladığı telefonu buluyorsa istediği sonuca ulaşacağına yorumlanır. Bir diğer yorumu ise kişinin kendi yolundan ayrılmayacağına işaret eder. Ne yaparsa yapsın kendi bildiğinden şaşmayan birini gösterir. Her daim Allah yolunda yürümeye ve sıkıntılarından dertlerinden kurtulacağına ifade edilir. Kişinin pek çok imkan ve şans elde edeceğine delalettir. Alacağı önemli bir karar olduğuna ve bunun kişinin hayatında farklı bir yön vereceğine yorum yapılır. Aynı zamanda bu rüya anne baba duası almak bu sayede kazadan beladan korumak demektir. Rüyada eşinden telefon saklaması, bazı yorumculara göre de sevdiğinin kişinin üzülmesinden korktuğundan dolayı sakladığı bazı şeylerin olduğuna delalettir. Özlem duyduğu her ne var ise son bulacağına mutluluğa ereceğine rivayet eder.

Rüyada Eşinden Telefon Sakladığını Görmek

Rüyada eşinden telefon sakladığını görmek, bazı sorunların yaşanmasından dolayı güvenin kırılması ve hayal kırıklığı yaşamasıdır. Bundan dolayı bazı güvensizlik yaşadığından dolayı özgüvenininde kaybolmasıdır. Ailesine karşıda ister istemez güvensizlik yaşadığına yorumlanır. Bazı eksiklikleri yaşaması nedeniyle içinde olan kırıklığı aşamamasıdır. Ayrı kaldığı kişi ile tekrar birleşmesi ve özlemin bitmesi manasına gelir. Bazı haksızlıklara maruz kalmaz bu kişinin yaşadığı güncel hayata göre değişir. Evli olmayan biri bu rüyayı görüyorsa, kalp kırıklığı demektir. İş hayatında bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra tekrar işin başına gelerek daha da başarılı olacağına yorum yapılır.

Rüyada Eşinden Telefon Gelmesi

Rüyada eşinden telefon gelmesi, kişinin beklediği bir haber olduğuna ve bunu almak için uğraş verdiği yönündedir. Daha çok manevi anlamda bir haber almak olarak yorumlanır ve hayır içerikli olduğu yönündedir.

Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek, gören kişi bekar ise korku ve kaygılarının olduğuna işaret edilir. Evli kimseler için huzursuzluk çıkarak üçüncü kişiler anlamında yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.