Rüyada “ Eşini Aldatmak ” Görmek

Eşini Aldatmak
Rüyada eşini aldatmak, kişinin sosyal hayatı ve iş ortamında kendisininde onaylamadığı bir takım işlere gireceğine sonrasında duyulan pişmanlığa delalettir.

Rüyada eşini aldatmak, kişinin sosyal hayatı ve iş ortamında kendisininde onaylamadığı bir takım işlere gireceğine sonrasında duyulan pişmanlığa delalettir. Bu rüyayı görenin zor günlerle karşılaşacağına maddi ve manen yıpranacağına işarettir. Rüyada eşini aldatmak, rüya sahibinin kimsenin duymasını istemediği bir olaya şahit olduğuna bu yüzden ruhsal sıkıntı içinde olmasına yorumlanmıştır. Yaşanacak olan hayal kırıklıkları ve pişmanlıkların aile içersindeki tartışma ve kırgınlıklara yol açacağının işaretidir. Rüyada eşini aldatmak, eşler arasındaki güven duygusunun darbe aldığına ve geçim sıkıntısının yaşanacağına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin suçluluk duygusu içersinde olduğuna rivayet edilmiştir. Rüyada eşini aldattığını görmek, yakın çevreden birinin etkisi ile hane halkının huzurunun kaçacağına ve saklanan bazı olayların gün yüzüne çıkacağına delalettir. Rüyada eşini aldatmak ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Eşini Aldatmak İslami 

Rüyada eşini aldatmak islami yorumuna göre, rüya sahibinin manen zayıf ve suçluluk duygusu içersinde olup acı ve ızdırap çektiğinin işaretidir. Bu rüyayı görenin ne yapacağını bilemediğini yaptığı hatalardan tövbe etme isteği içersinde olduğuna yorumlanmıştır. Rüyada eşini aldatmak diyanet yorumuna göre, saklanan bir haber veya işin olduğuna bu yüzden aile düzeninin yara alacağına delalettir. Kişinin hatalarını düzeltme isteği içinde bulunacağına fakat bunun uzun zaman alacağı olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Akrabasıyla Eşini Aldatmak

Rüyada akrabasıyla eşini aldatmak, kişinin akraba çevresinden bir kişinin yaymış olduğu dedikodu ve iftiraların olacağına yorumlanmıştır. Rüyayı görenin eşiyle arasında huzursuzluk olacağına fakat Allah’ın izniyle bu yalan ve iftiraların boşa çıkacağına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenin hayatının belli bir döneminde tanıdık bir yakın tarafından kandırılmak isteneceğinin delaletidir. Çekilen sıkıntıların ardından neşeli ve huzurlu günlerin yakınlaştığı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Arkadaşıyla Eşini Aldatmak

Rüyada arkadaşıyla eşini aldatmak, kişinin içine sinmeyen bir takım olayların olduğuna sonradan zarar göreceği işlere bulaştığına yorumlanmıştır. Rüya sahibinin mutsuz olacağı işlere karışacağına ve bunun bedelini ağır ödeyeceğine delalettir. Aynı zamanda bu rüya kişinin eşine karşı yapmış olduğu hatalardan dolayı pişmanlık duyduğuna ve suçluluk içersinde olduğuna yorulmuştur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.