Rüyada “ Eşinin Eski Sevgilisini ” Görmek

Eşinin Eski Sevgilisini
Rüyada eşinin eski sevgilisini görmek, çok çaba gösterilerek istenilen amaca ulaşmaya bir kişiden yardım isteyerek beklediği zafere ulaşmaktır.
Etiketler:

Rüyada eşinin eski sevgilisini görmek, çok çaba gösterilerek istenilen amaca ulaşmaya bir kişiden yardım isteyerek beklediği zafere ulaşmaktır. Ayrıca bazı yorumculara göre, genellikle bu rüya psikolojiktir eskiden çıkamamak ve sürekli kafa da bazı şeyleri kurmaktır. Eski şanına şöhretine ulaşmak manasına gelir. Bazen ise, kişinin sürekli kendini kanıtlamak istemesi ve bundan dolayı kendini güçsüz hissettiğine yorumlanır. Rüya sahibinin bazı şeylerden şüphe duyduğuna işaret eder. Maddi manevi sorunlar yaşamak demektir. Maddi anlamda ise, bu rüya yükselmek olarak ifade edilir. Fakat paranın haydan gelip huya gideceğine yorulur. Bazı yorumculara göre bu rüya uyarıcı amaçlıdır, kişinin yasak bir şeyde gözü olduğu yada bulaştığını gösterir. Bu yoldan dönmesi konusunda uyarıcı mesaj verir. Rüyada eşinizin eski sevgilisini görmek, eşler arası soğukluk olmasından dolayı rüyayı yansıma olarak da tabir edilir. Bazen ise eşinin eski sevgilisini görmek, evliliğinde mutsuz olan birini delalet eder.

Rüyada Eşinin Eski Sevgilisini Dövmek

Rüyada eşinin eski sevgilisini dövmek, gören kişinin manevi olarak sıkıntı olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin bu rüyası psikolojik olarak içinde böyle bir hırs yaptığı manasına gelir. Aynı zamanda hane içinde sıkıntılar yaşayan birinin gördüğü rüyadır. Gören kişinin büyük bir bunalım geçirdiği yönündedir. Evli olmayan kimseler için görülen bu rüya maddi olarak yorumlanır. Kolay para anlamına gelir ve değersiz şeylere zaman harcamaya işaret eder. Bazı yorumculara göre de kişinin düşmanına karşı çok büyük bir güç kazanacağı manasına gelir. Hatta gördüğünüz kişide size vuruyorsa, daha da çok güçleneceğinize rivayettir.

Rüyada Eşinin Eski Sevgilisiyle Konuşmak

Rüyada eşinin eski sevgilisiyle konuşmak, gören kişi isteklerinin kabul olması demektir. Görüldüğü gibi kötü yorumlanmaz, iyi haberler almaya tabir edilir.

Rüyada Eşinin Eski Sevgilisinin Eve Gelmesi

Rüyada eşinin eski sevgilisinin eve gelmesi, rüya sahibinin yakın zamanda bir sıkıntı yaşaması manasına gelir. Aynı zamanda düşmanın size çok yaklaştığı anlamıda yorum yapılır.

Rüyada Kocanın Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada kocanın eski sevgilisini görmek, eşler arası kıskançlık soğukluktur. Eşler arasına nifak sokan birileri olduğuna ve çevrede dedikodu yapan kıskanan birileri olduğuna işarettir.

Rüyada Karısının Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada karısının eski sevgilisini görmek, gören kişi için güvensiz duygusu ve sevgisinden emin olamama manasına gelir. Şüphe duymak ve eşler arasına fitne sokan birileri olduğunu gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.