Rüyada “ Eşinin Hamile Olduğunu ” Görmek

Eşinin Hamile Olduğunu
Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber hayırlı bir evlada ve rüya sahibinin girdiği bir günaha işaret eder.

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber hayırlı bir evlada ve rüya sahibinin girdiği bir günaha işaret eder. Görülen bu rüyada hamilelik doğum ile sonuçlanıyor ise günahlardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, kişinin eşinin sorun ve sıkıntıları bulunduğuna bunu size yansıtıp sizi üzmek istemediğine tabir edilmiştir. Bu rüyayı gören kişiye bu durumun malum olmasına ve eşinin sorunlarına çözüp bulup huzur vermesine rivayet edilmiştir. Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, hayat arkadaşlığına, aile birliğine sahip çıkıp neşe ve mutluluk içersinde yaşamaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı gören bekar kimseler için evlilik yolunda ilerleyecekleri biri ile tanışmalarına vesiledir. Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin gördüğü şekle göre yorumlanmak ile beraber kişi doğum ile sonuçlanan bir rüya görer ise sıkıntıların son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşi ile arasındaki sevgi ve muhabbetin artmasına aile saadetinin daim olmasına delalet eder. Görülen bu rüyada karnın büyümesini ve doğumun gerçekleşmesini görer iseniz kişinin eline geçecek toplu paraya ve hayırlı bir evlada sahip olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, kişi eyer gerçek yaşamında evli ise bu rüya gerçekleşecek gebe kalmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sağlık sorunlarından kurtulup sifa bulacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Söylemesi

Rüyada eşinin hamile olduğunu söylemesi, rüya sahibinin sevip saydığı birinden güzel bir müjde almasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya iş yaşamında büyümeye vesiledir.

Rüyada Karısını Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada karısının hamile olduğunu görmek,kısmet ve talihe yorumlanmış olup kişinin uzun süredir gerçekleşmesini istediği bir olayın olmasına işaret eder.

Rüyada Eski Eşini Hamile Görmek

Rüyada eski eşini hamile görmek, kişinin eski eşi ile duygusal bağlarını koparamadığına ondan hala beklenti içersinde olmasına delalet eder.

Rüyada Eski Eşinden Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eski eşinden hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin eski eşine karşı hala bir şeyler hissetmesine ve yokluğunu kabullenememek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Eşinin İkize Hamile Olması

Rüyada eşinin ikize hamile olması, kişinin istek ve dileklerinin gerçekleşmesine, ticari yaşamda bolluk ve bereketin nail olmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.