Rüyada “ Esir Düşmek ” Görmek

Esir Düşmek
Rüyada esir düşmek kişide musibetler yaşamaya, zorluk, sıkıntı ve zahmet çekmeye, kazancını ve işini yitirmeye tabir edilir.

Rüyada Esir Düşmek; Rüyada esir düşmek kişide musibetler yaşamaya, zorluk, sıkıntı ve zahmet çekmeye, kazancını ve işini yitirmeye tabir edilir.Rüya sahibinin iş hayatın da ve sosyal hayatın da düzeninin bir anda alt üst olacağına kavgaların kopmaların ve ayrılıkların dile geleceğine kişinin bütün hayatının bir anda kararacağına bu kötü gidişin aile içinde ayrılıklara da sebep olacağına işaret olarak gösterilir.Aynı zaman da Rüyada esir düşmek kötü bir dönem geçireceğine  rüyayı gören kişinin bir müddet başını dertlerden kaldıramayıp, kolay kolay toparlanamayacağı na rivayet edilir.

Rüyada Esir Alınmak; Rüyada esir alınmak ya da esir düşmek rüya sahibinde melanet olarak bilinir kişinin hayatının bir anda değişeceğine güzel olan her şeyin bir anda yok olacağına sevgilerin mutlulukların yerini kavgaların tartışmaların alacağını kişinin kendini uzun bir süre toparlayamayacağını ve bu tartışmalardan büyük zararlar göreceğine ve bu zararların ayrılıklar getireceğine işarettir.Farklı olarak ta Rüyada esir alınmak rüya sahibinin  büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına ve hayallerinin de yarıda kalacağına delalet edilir.

Rüyada Esir Düştüğünü Görmek; Rüyada esir düştüğünü görmek şansızlık ve hayal kırıklığıyla yorumlanır.Rüya sahibi girmiş olduğu tüm işlerde hayal kırıklığına uğramış güzel dediği her şey bir anda alt üst olmuştur.Kişinin başarısızlıkları yüzünden karamsarlığa düşmesi umutlarının yok olmasına kendine olan güveninin yok olmasına ve en kötüsü de eski pozitif enerjili halini geride bırakarak hayatta her şeyden ümidini kesen sadece boş şeyler için yaşayan yarınını düşünmeyen kişi haline gelir.

Rüyada Esir Olmak; Rüyada esir olmak  esir alınmak benzer şekilde tabir edilir ve her iki rüya da şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin başına huzurunun kalmayacağı kadar kötü olaylar geleceğine, kısmetinin ve bahtının kapanacağına, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına ve kişinin hemen çözüme kavuşamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Savaşta Esir Düşmek; Rüyada savaşta esir düşmek rüya sahibinin iş hayatında ticarette rakiplerine yenik düşeceğine ve elindeki tüm mal varlığını kaybedeceğine hayatının bir anda alt üst olacağına çözümü olmayan sıkıntılara gireceğine ve bu sıkıntılarında hem aile hayatında hem de iş hayatında ayrılıkların dile geleceğine işarettir. Bu yenilgi rüya sahibini maddi ve manevi anlamda sıkıntıya strese bunalıma sokmuş olup hayatta yaşama isteğini de elinden almıştır.Rüyada savaş ta esir düşmek kısacası  Rüya sahibinin düşüşe geçeceğine, elindekileri yitireceğine ve yokluğa düşeceğine alamet eder.

Rüyada Esir Görmek; Rüyada esir görmek Rüyanın tam aksine kurtuluşa ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, hayatının iyiye doğru gideceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine yorulur.Bu rüya hayırlara vesile olup kişiyi her yönden huzura erdirecektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.