Rüyada “ Esirlikten Kurtulmak ” Görmek

Esirlikten Kurtulmak
Rüyada esirlikten kurtulmak, gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilen bu rüya, özgürlüğe işaret eder.
Etiketler:

Rüyada esirlikten kurtulmak, gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilen bu rüya, özgürlüğe işaret eder. Gören kişi mahpus ise, özgürlüğüne kavuşmasına, borçlu ise borcundan kurtulmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaşama dair yük ve sorumluluklarının azalacağına, rahat bir nefes almasına rivayet edilir. Güzel ve makbul bir rüya olmak ile beraber, hayra tabir edilmiştir. Rüya alimlerinden El Salimi’ye göre, rüyasında esirlikten kurtulduğunu görmek, dert ve sıkıntılardan arınmaya yorulmuştur. İslami anlamına göre ise, hakka yakınlaşmaya, dini vecibelere sıkı sıkıya bağlı olmaya yorulur. Aynı zamanda hidayete, kurtuluşa, gönül ferahlığına ve maddi olarak zenginleşmeye vesiledir. Kısmi olarak olumsuz yorumlar içermek ile beraber, bakmakla yükümlü olduklarınızın ihtiyaçlarını karşılayamamaya, aile kavramını oluşturamamaya yorumlanır. Rüyada esirlikten kurtulduğunu görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Esirlikten Kurtulmak Diyanet

Rüyada esirlikten kurtulmak diyanet yorumuna göre, hastalık çeken biri için Allah’ın izni ile şifa bulmaya delalet eder. Maddi sorumlulukların hafiflemesine, yaşamdan tat almaya, hidayete ermeye tabir edilir. Esirlikten kurtulmak nedir sualine verilecek tabir emek ve çaba gösterilen konularda hayırlı sonuçlar almaktır. Bazen de güç görünen durumların kolaylaşmasına, geniş nimet ve rızık elde etmeye yorulur. Aynı zamanda uhrevi olarak huzur ve sükunet içinde geçecek zamanların yakın olduğunu bildirir.

Rüyada Esirlikten Kaçmak

Rüyada esirlikten kaçmak, gönül dostları ile bir olmaya, üzerinizdeki baskıdan kurtulmaya işaret eder. Gereksiz sorunların fazla büyütmemek gerektiğine, hayattan keyif alınması gerektiğini bildirir. Ayrıca sizi üzen ve bunaltan bir durumun sonlanmasına yorumlanmıştır. Rüyada rehine alınmaktan kurtulmak, üzerinizde baskı ve egemenlik kurma çabası içinde olan kişilerin oyunlarını bozmaya delalet eder. Bazen de sonu kötü olacak bir işten son anda vazgeçmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Tutsak Olduğun Yerden Kaçmak

Rüyada tutsak olduğun yerden kaçmak, sadece Yaradan dan isteyip ona güvendiğinize delalet eder. Tam bir teslimiyet ve huşu içinde olmak olarak da yorumlanmıştır. Bazen de istemeyerek yapmak durumunda kaldığınız bir işten vazgeçmeye, kötü yoldan sakınmaya işaret eder. Rüyada esir düşmek ve kurtulmak, iş ve sosyal yaşamda istemeyerek bir haksızlığa göz yummaya, fakat pişman olup, telafi yoluna gitmeye rivayet edilmiştir. Gören kişiye çekeceği zorluk ile beraber, yüzünü güldürecek bir olayın yaşanacağını gösterir.

Rüyada Kurtulmak Görmek

Rüyada kurtulmak görmek, yaşamınıza dair olumsuzluklardan kurtulmaya, gam ve kederin geride kalacağına yorumlanır. Rüyada esaretten kurtulmak, tutsak için kurtuluşa, günah içinde olan biri için tövbe etmeye işaret eder. Rüyada büyüden kurtulmak, üzerinizde kötü emelleri olan, iyiliğinizi istemeyen birinden kurtulmaya, saf dışı bırakmaya yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.