Rüyada “ Eski Eşini Görmek ” Görmek

Eski Eşini Görmek
Rüyada eski eşini görmek neye delalet eder. Rüyada eski eşini görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada eski eşini görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek; rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören bir kimse geçmişinden ders alarak hayatını ona göre şekillendirir hata yapmaktan kaçınarak yaptığı işlerde mantık çerçevesinde ince eleyip sık dokuyarak yapar

Rüyada Eski Eşiyle Konuşmak Görmek

Rüyada eski eşiyle konuştuğunu görmek; yalan olarak ifade edilen bu rüya evli kimseler için sevdiğiniz kimseyi aldatmaya, yalan söylemeye işaret ederken bekar kimseler içinse yanlış yapılan arkadaşlıklar yüzünden huzursuz olmaya, sevdiklerinizin güvenini kaybetmeye yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kişinin iş hayatında olumsuz olaylarla karşı karşıya kalarak istenmeyen suçlamalara maruz kalacağına, arkasından yapılan dedikodular sonucu yaşadığı huzursuzluk sebebiyle çalıştığı konumdan ayrılarak farklı iş kollarında arayışa gireceğine yorumlanır.

Rüyada Eski Eşiyle Barışmak Görmek

Rüyada eski eşiyle barıştığını görmek; kişinin hayatında yaşadığı bazı olumsuz olaylardan kurtularak kendisini düzene sokacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek kısa zaman da maddi anlamda zenginleşeceğine, hanesine huzursuzluk katan kötü niyetli insanlardan arınarak sevdiklerini kötü niyetli insanlardan arındıracağına yorumlanır.  Rüyasında eski eşiyle barıştığını gören kimseler küslük güttükleri, yakınınında olmasında huzursuzluk duydukları kimselerle bir araya gelerek onlarla olan kırgınlıklarını sona erdirir içerisinde beslediği kırgınlıkları sona erdirir.

Rüyada Eski Eşini Çirkin Görmek

Rüyada eski eşini çirkin görmek; rüyayı gören kimsenin maddi anlamda sıkıntıya düşerek rahatsızlık yaşayacağına, eline geçen fırsat kapılarını ters teperek ileriye dönük yapacağı atılımları görmezden geleceğine, kişinin ailesiyle olan bağlarının da kısa süreli koparak hanede huzursuzluğun eksik olmayacağına yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da kişiler arası anlaşmazlığa, fikir ayrılığına düşmeye, elinizdeki mal varlığını kaybederek sıfırı tüketmeye işaret edilir.

Rüyada Eski Eşini Zayıflamış Görmek

Rüyada eski eşini zayıflamış olarak görmek; kişinin amellerine ulaşarak beklenti ve arzularına kavuşacağına, eline geçe fırsatları değerlendirerek hayatını anlamlı kılan tüm güzellikleri yaşayacağına, ailesi ve sevdikleriyle birlikte sürekli aktivite halinde olarak farklı eğlenceler peşinde koşacağına yorumlanır. Bir kişi rüyasında eski eşini zayıflamış olarak görürse yakın zaman da müjdeli haber alır, kısa süreli seyahatlere çıkar, hayalini kurduğu tüm güzellikleri içinde hissettiği gibi yaşar.

Rüyada Eski Eşini Gülerken Görmek

Rüyada eski eşini gülerken görmek; rüya sahibinin pişmanlık ve hatalarının olduğu ve bu hatalarının halen devam ettiğine, yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden sevdiklerinden ayrı olarak hayat sürdüğüne, ileriye dönük dönüşümü olmayan bir çok hataya yer vererek onu seven insanları hüsrana uğratacağına yorumlanır. Rüyasında eski eşini gülerken sevinçli olarak  gören kimse aynı zaman da hatırı gönül bir kimseden manevi anlamda öğüt alarak hayatında yanlışlıkları ortadan kaldırır, kırdığı kalpleri geri kazanarak saygınlığını korur.

Rüyada Eski Eşini Gelinlikle Görmek

Rüyada eski eşini gelinlikle görmek; nasip kapılarınızın açılarak yakın zaman da evlilik hayatına adım atacağınıza, sevdiklerinizle eğlence amaçlı aktivitelere katılarak kısa sürelide olsa üzerinizdeki stres ve sıkıntıları atacağınıza, elinize geçen fırsatları değerlendirerek devlet makamında yetkili kimselerle bir arada bulunacağınıza işaret edilir. Rüyasında eski eşini gelinlikle gören kimse yakın zamanda yeni bir aşka yelken açarak hayatında bir takım yeniliklerin olmasına sebep verir ailesinin ve sevdiklerinin desteği sayesinde hayırlı bir evliliğe adım atarak güzel bir yuvanın temelinin atılmasına nail olur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Emine Kul dedi ki:

  Hocam merhaba rüyamda eski eşimi gördüm eve gelmişti barışmak için uğraşıyordu

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Emine hanım rüyada eski eşinizi görmeniz, rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören bir kimse geçmişinden ders alarak hayatını ona göre şekillendirir

 2. Asya Soydan dedi ki:

  Hayırlı akşamlar hocam yorumlariniz için teşekkürler rüyada vefat eden eşimi takım elbiseli olarak gördüm eşim elimden tutuyordu daha sonra kendimizi hâkim karşısında gördüm eşime yalvarıyor dum

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Asya hanım rüyada ölmüş eşini görmek, kişinin girmiş olduğu tüm işlerde sıkıntı yaşayacağına yaptığı her işin olumsuz sonuçlanacağına bir türlü rahata ermeyeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zaman da hane içinde yakın zaman da cenazenin çıkacağına yorumlanır. Kendinizi hakim karşısında görmeniz ise kişinin yapmış olduğu bir hatasından dolayı ceza verilmesi olarak ta görülür. kişi yapmış olduğu hatanın farkına varıp her ne kadar pişmanlık duyuyor olsa da bu o kişinin suçsuz kalacağına bir gösterge olmaz sadece pişmanlığının bir göstergesi olarak kalır.

 3. berat dedi ki:

  rüyamda bosanmıs oldugum eşimi gordum ayrılmayı o istedi cocuklar bende ben asla bosanmayı istemedim ama benim kötü günümde yanımda olmadı hastalandıgımda terk etmişti.
  ailesiyle kavgalıyım diye yuvamı yıkan o olmustu ama seviyorum.
  3 ay oldu bosanalı 2 yıldırda ayrıyız.
  rüyamda onu evde yemek yerken güldügünü mutlu olarak gordum.
  bense kızgındım sanki.
  bu neye işaret ediyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Berat bey rüyada eski eşinizi görmek, rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Eski eşinizi mutlu olarak görmek, kişinin hayatında yaşadığı bazı olumsuz olaylardan kurtularak kendisini düzene sokacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek kısa zaman da maddi anlamda zenginleşeceğine, hanesine huzursuzluk katan kötü niyetli insanlardan arınarak sevdiklerini kötü niyetli insanlardan arındıracağına yorumlanır.