Rüyada “ Eski Sevgilinin Fotoğrafını ” Görmek

Eski Sevgilinin Fotoğrafını
Rüyada eski sevgilinin fotoğrafını görmek, rüya sahibinin gördüğü bu rüya çoğunlukla psikolojiktir ve eski sevgilen haber almak istemektir.
Etiketler:

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafını görmek, rüya sahibinin gördüğü bu rüya çoğunlukla psikolojiktir ve eski sevgilen haber almak istemektir. Bazen ise gerçekten bir haber anlamı taşır ve gördüğünüz kişiden onun hayatı ile ilgili haber alacağınız yönündedir. Beklediğiniz bir haber de olabilir, sizi mutlu eden bir şey olacağına işarettir. Rüyada eski sevgilinin fotoğraflara baktığını görmek, sizi çok üzmüş birisinin bundan dolayı vicdan yaptığı ve bu durum yüzünden sıkıntıya girdiği yönündedir. Bazen ise hayatınızda biri olup olmadığını araştıran birini delalet eder. Rüyada eski sevgilinin fotoğraf çektiğini görmek, sizi çekiyorsa yakın zamanda size ulaşacak demektir. Ama etrafı çekiyorsa pişmanlık yaşadığı şeylerin olduğunu belirtir. Yeniden kalbinizi kazanmak için hamleler yapacağını gösterir. Evli bir kimse bu rüyayı görüyorsa, unutulmayan bir yaşanmışlık olduğunu ifade eder. Rüyada eski sevgilinin fotoğraf istemesi, size yakın zamanda bir müjde geleceğinin haberini verir.

Rüyada Sevgilinin Fotoğrafını Görmek

Rüyada sevgilisinin fotoğrafının görmek, keyif alacağınız mutlu olacağınız eğlenceli güzel günler geçirmeye işaret eder. Sorunların çözümüne kısa zamanda ulaşılacağına yorumlanır. Sevgilinin fotoğrafını görmek veya size fotoğraf göndermesi uzakta olan sevgililer için çok yakın zamanda kavuşmak demektir. Ayrılık yaşayan kişiler bu rüyayı görüyorsa geçici bir ayrılığın yaşandığının haberini verir. Sevgililer mutluluk ve mutluluk verici müjdeler olarak tabir edilir. Evli kimseler için geçim derdi yaşamamak ve aşkın muhabbetin ilk günkü gibi yaşanması manasına gelir. Dini anlamı ise sevgili bağımlılık demektir. Aynı zamanda sağlam bir iman müjdesi verir.

Rüyada Eski Sevgilinin Fotoğrafını Atması

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf atması, bu rüya kişinin olumsuzluk yaşayacağı durumları ifade eder. Mutsuz olacağı ve sevgiden yoksun kalacağı kısa süreli bunalım hali olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgilinin Fotoğraf Paylaşması

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf paylaşması, uzaktan takip ettiğiniz birinin olduğuna ve bunu süreklilik haline getirdiğiniz yönündedir. Hayalini kurduğunuz bir şeye ulaşmak demektir.

Rüyada Eski Sevgilinin Fotoğrafını Beğenmesi

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafını beğenmesi, haber beklediğiniz kişiden haber almanız yönündedir, iyidir ve hayırdır. Rüyada eski sevgilinin fotoğrafını beğenmek ise, sizden kopmuş birine ulaşmak istemek fakat bunu başaramamaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.