Rüyada “ Eskici ” Görmek

Eskici
Rüyada eskici görmek iş hayatında ortaya konulan çalışmaların istenen şekilde ilerlememesi yüzünden çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçirileceğine, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağı na, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına, işarettir.

Rüyada Eskici Görmek; Rüyada eskici görmek iş hayatında ortaya konulan çalışmaların istenen şekilde ilerlememesi yüzünden çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçirileceğine, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağı na, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına, sorunların, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, değer verilen kişilerin üzülmesine sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına ve bu yüzden huzursuz günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada Eskici Dükkanı Görmek; Rüyada eskici dükkanı görmek  kolay elde edilen mala, yeminine sadık olunacağına, planların yerine geleceğine, bol kazanca, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, mutlu olmaya, özlemi duyulan bir mutluluğa, varlıklı aile ferdine, birikmiş ziynete, maddi külfeti bulunan yabancıdan uzak durulacağına, karlı yatırımlar yapacağına delalet eder. Rüyada eskici dükkanı görmek kimi zaman da hilekar bir kişiye, sağlığın tehlike altında olduğuna, iyi hali kaybetmeye, zorluğa düşmeye, sırların ortaya dökülmesine delalet eder.

Rüyada Eskici Olmak; Rüyada eskici olmak emniyetli kalmaya, yetenek sahibi bir insana, beklentilerin hayata geçeceğine, sağlıklı bir ömre, sevecen genç kimseye, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, hak edilmiş nimete, merhametli dosta, manevi külfeti olan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, mal varlığına gelecek bolluğa, şöhrete sahip olmaya işaret eder. Rüyada eskici olmak olumsuz olarak ta sıkıntıya düşmeye, refahının bozulacağına, fakirliğe işarettir.

Rüyada Eskiciye Bir şey Satmak; Rüyada eskiciye bir şey satmak maddi yükü bulunan tanımadığı birinden kurtulmaya, yetenek sahibi bir insana, büyük mertebeye çıkılacağına, rahata, bol talihe, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, imrenilen kuvvete ulaşmaya, güvende olmaya, mutluluğa ermeye, vefakar çocuğa, sevince yorulur.

Rüyada Eskiciye Eşya Satmak; Rüyada eskiciye eşya satmak  ilişkisinin iyi gittiğine, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı haber almaya, özlemi duyulan bir başarıya, güzel uğraşlara gireceğine, paranın bereketli olmasına, sevince erişileceği ne, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, kolay kazanılan mülke, kazançlı geleceğe, sorunlardan arınmış kalacağına delalettir. Rüyada eskiciye eşya satmak olumsuz olarak ta  maddi zorluğa, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, huzurunun kaçacağına, değer yitirmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.