Rüyada “ Esrar ” Görmek

Esrar
Rüyada esrar görmek gözü yükseklerde olan, azla yetinmeyi bilmeyen, sabırsız, lüks ve para düşkünü bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin kendisi de olabilir, aile bireylerinden biri de olabilir ya da yakın çevresinden biri de olabilir.

Rüyada Esrar Görmek; Rüyada esrar görmek  gözü yükseklerde olan, azla yetinmeyi bilmeyen, sabırsız, lüks ve para düşkünü bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin kendisi de olabilir, aile bireylerinden biri de olabilir ya da yakın çevresinden biri de olabilir. Rüyada esrar görmek, hayatı kafasına göre yaşayan, bardan, diskodan ve kumar salonlarından çıkmayan kişiye yorulur.

Rüyada Esrar İçtiğini Görmek; Rüyada esrar içtiğini görmek rüya sahibinin hayata bakışını ve hayatı nasıl yorumladığını ortaya koyar. Rüya sahibi kendi çıkarı ve mutluluğu için onu en çok seven kişileri dahi feda edebilir ya da bir çırpıda hayatından çıkarabilir. Vefası olmadığı, kadir kıymet bilmediği, kırk yıllık hatırı çıkar uğruna silebileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Esrar Almak; Rüyada esrar almak mutluluğu bulmaya, görgülü orta yaşlı adama, hak edilen güce ermeye, aşk hayatının iyi gittiğine, yakın zamanda öğrenilecek sevindirici havadise, iş yerinde terfiye, zengin yöneticiye, zahmetsiz elde edilen mala, mala gelecek fazlalığa, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, devlette mevkiye çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Esrar Satmak; Rüyada esrar satmak rüyasında esrar satan kişi, yanında yapılacak bir suça, itiraz etmemek ve engel olmamak kaydıyla pasif olarak ortak olacak demektir. Rüya sahibi, bu suçu gizleyebildiği kadar gizleyecektir.

Rüyada Esrar Ekmek; Rüyada esrar ekmek  Salih akrabaya, şöhrete erişileceği ne, mal varlığına gelecek bolluğa, düşkünlükten uzak durmaya, tez zamanda alınacak hayırlı değişimlere, özlemi duyulan bir başarıya, taleplerin yerine geleceğine, kolay kazanılan kazanca, akrabalarla yaşamaya, malın hayırlı olmasına, sağlıklı yaşamaya yorulur. Rüyada esrar ekmek  ayrıca iyi hali yitirmeye, cimri bir yöneticiye, korkuya gerçekleşmesine, ticari problemlere, sıkıntılı yaşama işarettir.

Rüyada Esrar Satın Almak; Rüyada esrar satın almak mutluluğu bulmaya, görgülü orta yaşlı adama, hak edilen güce ermeye, aşk hayatının iyi gittiğine, yakın zamanda öğrenilecek sevindirici havadise, iş yerinde terfiye, zengin yöneticiye, zahmetsiz elde edilen mala, mala gelecek fazlalığa, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, devlette mevkiye çıkacağına yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. cerenimo dedi ki:

    rüyamda esrar veriyolardı goood naaayss diyordum anlamı ne hocam ayrıca almanyadaydım ve hep karanlıktı,lütfen yardım edin..

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Rüyada esrar görmek gözü yükseklerde olan, azla yetinmeyi bilmeyen, sabırsız, lüks ve para düşkünü bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin kendisi de olabilir, aile bireylerinden biri de olabilir ya da yakın çevresinden biri de olabilir. Rüyada esrar görmek, hayatı kafasına göre yaşayan, bardan, diskodan ve kumar salonlarından çıkmayan kişiye yorulur.