Rüyada “ Eşya ” Görmek

Eşya
Rüyada eşya görmek Bu rüya hem iş hem de ev hayatına yorulur.Kişinin evini geçindirmek ve evinin eksiklerini gidermek için daha fazla para kazanma ihtiyacında olduğuna işarettir

Rüyada Eşya Görmek; Rüyada eşya görmek  Bu rüya hem iş hem de ev hayatına yorulur. Kişinin evini geçindirmek ve evinin eksiklerini gidermek için daha fazla para kazanma ihtiyacında olduğuna ve gelirini nasıl yükselteceğine dair düşünceler taşıdığına yorumlanır.Aynı zamanda Rüyada eşya görmek rüya sahibinin aile hayatındaki sorunları da ortaya çıkarıl kişinin ailevi sorunlar yaşadığını buna bağlı olarak sıkıntılara girdiği gösterilir.

Rüyada Eşya Taşımak;Rüyada eşya taşımak Kişinin düşüncelerinde, inanışında ve hayatında bazı değişiklikler olacağına delalet ederken aynı zamanda yeni bir işe gireceğine ya da yeni bir eve taşınacağına delalet eder.Kişi  maddi ve manevi anlamda selamete kavuşur ve bu değişikliği hem iş hayatında hem de özel hayatında başarıyla karşılanır.

Rüyada Eşya DeğiştirmekRüyada eşya değiştirmek kişinin hayatında bazı güzel değişiklikler olacağına ve kendisi için hayır bulacağı ve karlı çıkacağı işlere gireceğine delalet eder. Kişi girmiş olduğu işlerde başarılar elde ederek kendini iş ve özel hayatında yeniliklere açık gösterir bu da kişiye öz güven sağlar.

Rüyada Eşya Toplamak; Rüyada eşya taşımak dünya malı elde etme anlamına gelir.Rüya sahibi yapmış olduğu atılımlar la daha fazla toprak ve mal kazanma yoluna girmiştir.Bu kişiler genelde çıkarcı olup karları olmayan bir işe yönelmezler.Rüyada eşya toplamak kişinin sadece dünya malına yöneldiği doymak bilmeyen hırsına yenik düştüğü ve bu hırsı yüzünden göremediği farkına varamadığı bir çok güzelliği geride bırakması ve aslında çok şey kazandığını sayarken her şeyini kaybetmesi olarak görülür

Rüyada Eşya Kaybetmek; Rüyada eşya kaybetmek rüya sahibinin maddi zarara uğramasına işaret eder. Rüya sahibi girmiş oluğu işlerde başarılı olamamış elinde ki tüm mal varlığını da kaybetmiştir. Rüyada eşya kaybetmek ticaret olarak adlandırılır kişi yapacağı kazancı hesap ederken farkında olmadan elinde ki varlıklarını da kaybeder.

Rüyada Eşya Satmak;Rüyada eşya satmak Daha iyisi ve güzeli için rüya sahibinin elinde olan bazı şeyleri gözden çıkarmasına işaret eder, Rüya sahibi elindeki eşyalarla yetinmeyip maddi değeri yüksek olan eşyalara yönelir.Ayrıca Rüyada eşya satmak farklı şekillerde de yorumlanır  rüyada satılan şeye bağlı olarak farklı şekilde tabir edilir. Eğer satılan şey hayırlı ise çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacağına ve iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet eder. Eğer rüyada satılan şey hayırlı bir şey değilse sorun yaratacak ve rüyayı gören kişinin üzülmesine sebep olacak olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve iş hayatı içinde maddi olarak çok zarar edilecek bir duruma düşeceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.