Rüyada “ Et ” Görmek

Et
Rüyada et görmek kötülüklere, maddi ve manevi sıkıntılara işaret eder. Rüyada çiğ et görmek ya da pişmiş et görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek; genel olarak kötülüklere, yaşanan maddi ve manevi sıkıntılara yorumlanır. Rüyada görülen çiğ et hastalığa, mutsuzluğa, dert ve sıkıntıya işaret eder. Rüyada kasaptan çiğ et aldığını görmek ölümün yaklaştığına, sizi bekleyen kötülüklere kokmuş et ise büyük felakete yorumlanır. Rüyada taze etin görülmüş olması kapıdaki ölüme ve birilerinin arkasından gıybet edilmesine işaret edilmektedir. Etin genel anlamda bütün olduğu büyük bir sıkıntıya yorulurken, parçalanmış et ise büyük bir düşmanın varlığına haber verir.

Rüyada Çiğ Et Görmek

Rüyada çiğ et görmek; çok kötü bir rüya tabiri olup rüyayı gören kişinin göz yaşı döküp maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekeceğine, çevresinde çok güvendiği kendi içinde biriymiş gibi gördüğü yakın arkadaşlarından beklenmedik bir anda büyük zararlar göreceğine, yaptığı ticari işlerde büyük kayıplar verip önüne duramaz bir hal alacağına ve borçların giderek çığ gibi artmasına işaret eder. Rüyada çiğ et görmek ya da yemek aynı zaman da rüyayı gören kişinin üzüntüden hastalanıp yataklara düşeceğine ve içine düştüğü zor durumu bir türlü kabullenemeyeceğine ve kendine yetiremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Et Görmek

Rüyada pişmiş et görmek; et rüyalarının aksine hayırlı ve güzel rüya şekli olup kişinin iş hayatında şansının ve kısmetinin açılacağına maddi anlamda bolluğa ereceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde büyük başarılar sağlayacağına arkadaşlarına karşı saygınlığıyla tanınacağına yorumlanır. Rüyada pişmiş et görmek başka bir değişle  rüya sahibinin kazandığı helal ve makbul olan paraya rivayet edildiği gibi maddi gücünün de çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Et Yemeği Görmek

Rüyada et yemeği görmek rüyada görülen et yemeği zenginliğe ve bolluğa işaret eder. Rüyada et yemeği görmek ya da dağıtmak üne kavuşmaya rüyada sade et görmek dua kapılarının açık olduğuna, et yemeği yapıldığını görmek arkanızdan konuşan kişiler olduğuna, etin aile bireylerinden birine yedirilmesi ise bir arzunun kısa sürede gerçekleşeceğini göstermektedir.

Rüyada Et Kesmek

Rüyada et kesmek; rüyada et kesildiğini görmek şerre ve kötülüğe işaret eder. Yakınınızda düşmanlarınız olduğuna attığınız adımlar ve yaptığınız işlerde temkinli ve dikkatli davranmanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada et kestiğini gören kişi malına haram karıştırmıştır. Aynı zamanda faiz işine bulaşıldığına da delalet etmektedir. Rüyada yabani bir hayvanın etinin kesiliyor olduğunu görmek kötülüklere yorumlanır.

Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek; rüyada et yediğinin görmek farklı şekiller de yorumlanır. Rüyada görülen çiğ et hayırlı işlere, yüksek mertebeye ermeye, kısmete yorumlanırken, rüyada pişmiş et yemek ise kız çocuğunuzun olmasına mallarınızın artacağına yorumlanır. Rüya tabircileri etin yeniliş şeklinin de rüya tabirini değiştirdiği söyleniyor. Çatal ile yenilen et büyük bir ziyafete çağrı yapmaktadır. El ile pişmiş etin yenilmesi ise helal paranın kazanılması olarak görülmektedir.

Rüyada Et Dağıtmak

Rüyada et dağıtmak; rüyada yoksul kişilere et dağıtmak adalete ve hayra yorulur. Eğer rüyada et dağıtılan kişi size dua ediyorsa çok büyük bir iyilik işlemişsiniz ve siz bunun farkında değilsiniz. Yine et dağıtmak zekat ve sadakadır. Rüyada dağıtılan etler eğer pişmiş et ise bu sizin için bir yöneticilik işaretidir. Rüyada dağıtılan et kurban eti ise hayırlı bir evliliğe işaret eder.

Rüyada Et Yıkamak

Rüyada et yıkamak; çevrenizde ölen kişilerin arkasından konuşup dedikodu yapmaya yorumlanır. Bu rüya insanlar arasında tartışmalara, sıkıntılara, sevil memeye işaret eder. Rüyada yırtıcı bir hayvanın etinin yıkandığını görmek, zina yapmaya delalet etmektedir. Bir insanın etinin yıkandığı’nın görülmesi hastalık, ağrı ve kötülüğe işaret edilmektedir.

Rüyada Et Doğramak

Rüyada et doğramak; rüyada et doğrandığını görmek kötülüklere ve yakın zaman da yaşanacak büyük sıkıntılara yorumlanır. Eğer et tüm çabaya rağmen çok zor doğranıyor ise bu kişinin vicdanıdır. Rüyada et doğramak ya da et parçaladığını görmek tutumluluğu işaret ederken pişmiş etin doğranması çok büyük bir zulme yorumlanmaktadır.

Rüyada Et Kavurmak

Rüyada et kavurmak; rüyada et kavurduğunu görmek çok hayırlı bir işe girmeye, sağlam dürüst ortağa, hayırlı işler yaptığının ve bu yolla hayırlı rızk yediğinin göstergesidir. Bazı yorumculara göre et kavuran kişiyi görmek ortalığı karıştıran ve dedikoducu bir kişinin çevrenizde yaşadığının ve size zarar vereceğinin göstergesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Et Çalmak

Rüyada et çalmak; rüyada et çaldığını görmek büyük bir mutluluğa ve rahata kavuşmaya, hane içinde eğlenceli tatile çıkmaya, ayrılıkların son bulup mutlu güzel hayat sürmeye, hiç ummadığı yerden gelecek olan mala işaret eder. Rüyada et çalan kişi fakir ise zengin olacak ve büyük paralar kazanacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.