escort alanya

Rüyada “ Etek ” Görmek

Etek
Rüyada etek görmek, gören kişinin erkek ve kadın olmasına göre farklı şekillerde tabir edilmiştir. Eteğin görülüş biçimine görede farklı olarak tabir edilir.

Rüyada etek görmek, gören kişinin erkek ve kadın olmasına göre farklı şekillerde tabir edilmiştir. Eteğin görülüş biçimine görede farklı olarak tabir edilir. Rüyada etek görmek, kişi kadın ise hayırlı bir kısmetle tanışmaya işaret eder. Görülen rüyada eski ve yıpranmış bir etek ise sevdiği kişiden ayrılacağına delalet eder. Rüyada etek görmek, görülen etek dar ve kısa ise iftira ve yalana maruz kalmaya yorulur. Aynı zamanda kişinin bir erkek tarafından zor durumda bırakılacağına yorumlanmıştır. Rüyada etek görmek, rüya sahibi erkek ise giriştiği işlerden hüsrana uğramasına maddi kayıp yaşamasına rivayet olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin haksız yoldan para ve mal kazanmaya vesiledir. Rüyada etek görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Etek Görmek Ne Demek

Rüyada etek görmek, rüya sahibi için hem olumlu hemde olumsuz şekillerde yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin görmüş oldukları etek yeni ve temiz ise hayırlı bir kısmete ve bol para ve mülk kazanmaya işaret eder. Görülen etek eski ve yıpranmış ise hüsran ve üzüntü yaşamaya, gönül işlerinde kırgınlık yaşamaya tabir edilmiştir.

Rüyada Etek Satın Almak

Rüyada etek satın almak, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına işaret eder. Bu rüyada görülen etek uzun ise uzun ve mutlu bir evlilik hayatına delalet eder. Görülen rüyada etek kısa ise huzursuz ve sonu ayrılıkla bitecek bir evlilik yaşanacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Etek Dikmek

Rüyada etek dikmek, kişinin özel yaşantısına işaret eder. Bu rüyayı gören evli ise eşiyle arasındaki sorun ve sıkıntıları aşıp muhabbet ve sevgide armaya delalet eder. Görülen rüya bekar kimseler için hayırlı bir kısmete tabir olunur.

Rüyada Etek Ütülemek

Rüyada etek ütülemek, rüya sahibinin eşiyle arasında yaşanan bazı problemlerin kişinin yaklaşımına göre şekilleneceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşiyle huzurlu ve mutlu bir hayat yaşama isteği içersinde ise davranışlarını düzeltip kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Etek Hediye Etmek

Rüyada etek hediye etmek, rüya sahibinin mutluluk getirecek bir habere mazhar olmasına ve işlerinin düzeleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamda yeniliklere açık olup çok kazanılacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.