Rüyada “ Ev ” Görmek

Ev
Rüyada ev almak Rüyada ev satın aldığınızı görmek, yaşam tarzınızda, iş veya özel hayatınızda bir değişiklik yapacağınızın veya yapma isteğinizin olduğunun habercisidir.

Rüyada Ev Almak; Rüyada ev almak Rüyada ev satın aldığınızı görmek, yaşam tarzınızda, iş veya özel hayatınızda bir değişiklik yapacağınızın veya yapma isteğinizin olduğunun habercisidir. Rüyada bir şey satın almak genel olarak karar verme aşamasını ya da bir konuda kararsızlık içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada ev almak kendi hayatınızla ilgili bir karar verme aşamasını ya da kararsızlık içinde olduğunuzu temsil eder.Bu rüyanın görüldüğü gibi birden çok farklı yorumları vardır.Bu tarz rüyalar her bakımdan kısmete bolluğa berekete işarettir.

Rüyada Ev Görmek; Rüyada ev görmek kendi benliğinizi ve yaşantınızı temsil eder. Birden çok farklı yorumlara sahiptir. Genellikle rüyada görülen ev huzurun ve güvenliğin bir simgesidir. Evi nasıl gördüğünüze bağlı olarak kendiniz hakkında yorumlar yapabilmek mümkündür.Rüyada evini tertemiz, yeni boyanmış, güzel bir şekilde görmek, rüyayı gören kişinin tüm dertlerinden kurtulacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına yorumlanır.Ayrıca Rüyada ev görmek  kişi bir erkekse, gördüğü ev bu erkeğin eşini temsil eder. Rüyasında kendisini bilmediği bir evde gören kişi erkekse, bu erkeğin yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Evleneceği kadının özellikleri de gördüğü evin özellikleriyle benzer olacaktır. Örneğin, gördüğü ev kıymetli ve güzel bir evse, güzel bir hanımla evleneceğine yorumlanır.

Rüyada Ev Boyamak; Rüyada ev boyamak güzele mutluluğa işarettir. kişinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntıların sona erip büyük bir mutluluğun huzurun kaplayacağı na bütün işlerinin ve dileklerinin kabul göreceğine hayat dahil her zaman her yönden tüm dileklerinin kabul olup maddi ve manevi bakımdan rahata ereceğine işarettir.Ayrıca  Rüyada evinizi boyadığımızı görmek, içinizdeki değişme isteğine, dertlerinizin biteceğine, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada Ev Yapmak; Rüyada ev yapmak ununu elemiş, eleğini asmış kendini şehir hayatından kurtararak bir sahil kasabasına yerleşip orada huzurlu yaşama vermiş kimse ile tabir edilir. İkinci bir ev anlamına gelir. Rüya sahibi yıllarca yaşadığı keşmekeş kalabalıklardan, insan yığınlarından, korna sesinden, araba egzozundan bıkmış kendini hep kavuşmak istediği dingin ve doğal yaşama vermiş demektir. Rüyada ev yapmak Rüya sahibi için, herkesin aradığı ama çok az kişinin yaşadığı bir huzuru bulduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi bu yeni hayatından çok memnundur, hayatın yaşanmamış güzelliklerine sahip olmanın tadını çıkarıyor ve gününü gün ediyor demektir.

Rüyada Ev Taşımak; Rüyada ev taşımak  kişinin şu anda içinde bulunduğu yaşam koşullarından sıkıldığına ve artık değişiklik ve yenilik yapmak istediğine işaret ettiği gibi aynı zamanda kişinin mekan değişikliği yapacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibi yeni bir eve taşınabilir, başka bir şehre yerleşebilir, ya da başka bir ülkede yaşamaya karar verebilir. Rüyasında evini taşıdığını gören kişi yeni bir iş görüşmesi yapacak ya da yeni iş teklifleri alacaktır.Kişinin iş hayatında ve ev hayatında olan değişiklerine işaret olarak gösterilir. Bu tarz rüyalar kişide olumlu etkiler yaratacağı gibi olumsuz etkilerde doğurabilir mesela ev sorunlarından dolayı doğan ya da iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntılardan dolayı doğan olumsuz etkiler bunlara örnektir.

Rüyada Ev Yakmak; Rüyada ev yakmak Rüyada kendi evinizi yaktığınızı görmek, yaşantınızda kendinize ve duygularınıza zarar verebilecek bir şeyler yaptığınıza işaret eder. Aynı zamanda evinizde sizin ya da hane halkından birinin başına kötü bir şey gelebileceğinin de habercisidir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.